Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako je izpuhtelo premoženje družine Janković

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
[bacco979]
Hja no... dejstvo je, da je Zoki problematičen. Na žalost pa je tudi edini župan, ki je v Ljubljani sploh kaj naredil. Vse kaže da bo spet zmagal v prvem krogu. Itak.
Je naredu, ja... S tujim gnarom. Malo si poglej stanje dilgoročnih finančnih obveznosti (dolgoročnih kreditov bank, po domače) leta 2006, ki je bil sprejet, preden je Zoki postal župan, pa potem kasnejša leta. Leta 2006 je stanje dolgoročnih finančnih obveznosti znašalo 29.655.045 EUR, naslednje leto pa že 37.518.751 EUR. No, do leta 2011 je to naraslo že na 130.320.844 EUR. Lahko, da je bilo vmes še več, pa se mi ne da preverjati. Preveri si sam, vsi ZR proračunov MOL so na netu. Jasno, da je s tem denarjem kaj naredil. Je pa tut pukradu, de... V taki masi se lažje izgubi kakšen mega tu, kakšen tam. Sicer ga pa jaz že ne bom šel volit. Ga nikoli nisem in ga ne mislim niti v bodoče.
Kandidatno lista www.ljubljana.si/sl/...andidatov/ kaže, kot da si je protikandidate kar sam izbral. SDS ima problem... tako kot ima svoje vernike, ki bodo glasovali za SDS ne glede na to, kdo je kandidat, ima svoje nasprotnike, ki bodo glasovali proti iz istega razloga. In teh je v Ljubljani več kot onih prvih. O ostalih kandidatih pa itak nima smisla izgubljati besed.
Kar se SDS tiče, imaš kar prav. Marsikdo jih ne bo volil, ker janševikov pač ne voli po defaultu. Ne volim jih ni ja. Bi pa bilo zanimivo, če bi Logar dobil volitve v Lj, pa ne zaradi županovanja samega, temveč zaradi znotrajpartijskega cirkusa, ki bi verjetno kaj kmalu sledil v jajotovi partiji. Županska funkcija v Lj je namreč zelo močna pozicija, ena najmočnejših v državi, Logar pa je tudi kar inteligenten tip. Takih pa Jajo ne mara, ker bi ga lahko odnesli. Zato bi takšen partijec verjetno kar hitro šel po poti drugih nekdanjih janševikov. Brejca, Hvalice...., ki so se od partije poslovili zaradi "konceptualnih" razhajanj (bla bla). Sicer pa jaz osebno, kot nasprotnik lika in dela JJ, njegovih kadrov, Logarja torej, ne bom šel volit, kakor ne bom šel volit niti kogarkoli drugega.