Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 09.11.2018 08:20
[Gustl]
> PS daj res pejd kdaj na vlak v Sloveniji. Onega MS-MB toplo priporočam kot intelektualno vajo.

Jaz sem slab za testirat slab javni prevoz, ker imam tako delo, da ga 80% opravim na telefonu.
:))))))

A ti ves da na velikem delu slovenskega zelezniskega omrezja sploh ni dovolj dobrega GSM signala za prenos podatkov? Mislim, NOBEN prenos, niti 2G EDGE.

Od Ljubljane do Maribora bos kar moral vzeti svincnik in papir v roke :) Tam je GSM signal manj kot 20% poti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2741511

Strani: 1

crt sporočil: 27.124
Zadnja sprememba: crt 09.11.2018 08:30
[bc123a]
Od Ljubljane do Maribora bos kar moral vzeti svincnik in papir v roke :) Tam je GSM signal manj kot 20% poti.
no, tako hudo ni... se pa trudi in je vsekakor dovolj sitno.

velika luknja je v izklesanem delu zasavske proge in od sentjurja do poljcan.

moj recept za vlak v ms: ura neta, ura knjige, ura spanja, pa smo tam.

(teoreticno naj bi ljudje s starostjo rabili vedno manj spanja, ampak zgleda da sem olimpijski spavalec :)

sicer baje pride wireless na vlake, ampak prihaja ze en cas.

tole je zadnja meni znana poteza: siol.net/posel-danes...kih-479238
Gustl sporočil: 13.625
[bc123a]
> [Gustl]
> > PS daj res pejd kdaj na vlak v Sloveniji. Onega MS-MB toplo priporočam kot intelektualno vajo.
>
> Jaz sem slab za testirat slab javni prevoz, ker imam tako delo, da ga 80% opravim na telefonu.

:))))))

A ti ves da na velikem delu slovenskega zelezniskega omrezja sploh ni dovolj dobrega GSM signala za prenos podatkov? Mislim, NOBEN prenos, niti 2G EDGE.

Od Ljubljane do Maribora bos kar moral vzeti svincnik in papir v roke :) Tam je GSM signal manj kot 20% poti.
To mi ni problem, to samo poveca produktivnost. Push notifications so jeba. :)

Spet, jasno mi je, da je za večino folka to neuporabno.

In ne vem, kaj je sploh to point. Saj ne trdim, da imamo dobro infrastrukturo. Nasprotno, trdim, da je se ful za zrihtat in ce bi se tega lotili, bi morda jo se kdo uporabljal.

Razen mene, ja imam cudne delovne navade... :)
bc123a sporočil: 48.253
[bc123a]
> [Gustl]
> > PS daj res pejd kdaj na vlak v Sloveniji. Onega MS-MB toplo priporočam kot intelektualno vajo.
>
> Jaz sem slab za testirat slab javni prevoz, ker imam tako delo, da ga 80% opravim na telefonu.

:))))))

A ti ves da na velikem delu slovenskega zelezniskega omrezja sploh ni dovolj dobrega GSM signala za prenos podatkov? Mislim, NOBEN prenos, niti 2G EDGE.

Od Ljubljane do Maribora bos kar moral vzeti svincnik in papir v roke :) Tam je GSM signal manj kot 20% poti.
Se tole, za tiste ki upate na zelezniski wifi.

1) Deloval bo preko LTE omrezij komercialnih ponudnikov - tam kjer signal je.
2) Tam kjer signala ni, bodo kao postavili 5Ghz oddajnike ob progi in bo avtomatika v vlaku preklapljala wifi iz LTE na 5G in nazaj.

Tisti, ki poznate soteskasto progo ob soci in savinji (hrbtenica LJ-MB) verjetno razumete, da bo za to potrebno postaviti zelooo veliko taksnih tock. Signal namrec ne gre skozi gore, ce prav razumem.

Strani: 1