Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
Zadnja sprememba: Gustl 08.11.2018 15:50
Levaki sem, levaki tja.

Saj razumem, da je vecji problem, kdo je to rekel, kot kaj je rekel.

Dajmo potem obrnit.

Anže Logar obljublja delo na izboljšavah javnega prevoza in prometa na splošno v Ljubljani.

A se da kaj naredit ali ne? Ker levaki...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2741449

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[Gustl]
A se da kaj naredit ali ne? Ker levaki...
Da se naredit neprijetne stvari, ki spet komu ne bodo vsec. Sploh pa jansisticnim volilcem ne :)

Recimo rumene pasove za avtobuse ograditi s kolicki, vanje poloziti tramvajske tracnice in postopno prehajati na tramvajski promet (najprej proga 6, potem proga 1). S tem vpadnice postanejo defacto dvopasovne.

Za to se bo fajn moral zadolzit, pa tam po barju (kjer se stiripasovnice koncajo) malo pticem razrit njihov zivljenjski prostor, da bo tramvaj vreden svojega imena in vozil vsaj od Brezovice do Trzina.

Snowball's chances in Hell.
bobek13 sporočil: 4.301
valda da levaki sem levaki tja, ko pa so z redkimi in kratkimi prekinitvami ves cas na oblasti!? ;-)

pismo, ce bi desni bili 25 od 30let na oblasti pa flancali to kar se lepo cuje, delali pa kontra oz. v naj primeru nic, bi pa cez njih pi*dil... that simple... ;-)

in za povrh smo spet prisli do spoznanja, da ko se pri nas govori o sloveniji je dejansko govora o lj, ali je kaksen drug razlog, da sva zdaj pristala pri Jan Kovicu in Logarju? Ce sem prav bral ministrico je bol mnenja da lj glede jpp spila, problem je ostala slo - od tu moja kritika...

:-)

lpA

Strani: 1