Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

slovenecnb1 sporočil: 5.592
[MarijanMacek]
> [slovenecnb1]
> > [MarijanMacek]
>
> Upam ampak res srćno upam da Slovenijo pričenjo voditi Romi, socialarji, lenuhi da nam pokažejo kako se služi denar, kako se gre z avioni v tujino na sestanke po svinjskih indijskih in kitajskih letališčih ko fašeš trebušno virozo in komaj prebrodiš vs eposlovne sestanke res bi želel da vi banda javnosektaška probate kaj je jeba posla da k se obnašate ko Orweli na Živalski farmi ko prašičje hodite po dveh nogah .......dost vas mamo paraziti in ja seli se in javnosekaši imat otroke ki ne bodo mogli v javni sektor bodo šli lahjko direkt na javno borzo.

1) Čuj, najprej me nehaj zmerjati z javnosektorašem. Že nekaj časa sem svetovalec v privatni firmi za precej precej boljši dohodek!

2) Če se ne znaš higiensko obnašati v tujini, zlasti kritičnih področjih kot so Kitajska, Indija pač ne potuj. Tak posel pač ni zate, če se nisi sposoben prilagoditi tujini. Sam sem bil že mnogokrat v podobnih deželah, nazadnje sem se vrnil pred 10 dnevi, oziroma še slabših, pa nisem nikoli, pa tudi večina s katerimi sem potoval, imel črevesnih težav, razen modelov, ki so planili na sladoled, solato etc.... Se je pač potrebno držati osnovnega higienskega standarda v teh krajih, kar je očevidno forumašem na Financah zaradi ostremu nasprotovanju izobaražvanju tuje:

Unclean food and water can cause travelers' diarrhea and other diseases. Reduce your risk by sticking to safe food and water habits.
Eat

Food that is cooked and served hot
Hard-cooked eggs
Fruits and vegetables you have washed in clean water or peeled yourself
Pasteurized dairy products

Don't Eat

Food served at room temperature
Food from street vendors
Raw or soft-cooked (runny) eggs
Raw or undercooked (rare) meat or fish
Unwashed or unpeeled raw fruits and vegetables
Unpasteurized dairy products
”Bushmeat” (monkeys, bats, or other wild game)

Drink

Bottled water that is sealed
Water that has been disinfected
Ice made with bottled or disinfected water
Carbonated drinks
Hot coffee or tea
Pasteurized milk

Don’t Drink

Tap or well water
Ice made with tap or well water
Drinks made with tap or well water (such as reconstituted juice)
Unpasteurized milk


Seveda, če te pa v teh krajih napadajo virusi, je pa bolje da se sploh ne premakneš od doma, si preveč neodporen za kaj takega.

PS.: Upam, da razumeš angleščino v dovoljšni meri, da razumeš osnovne zapovedi zdrave prehrane v toplejših krajih
V katerih podobnih deželah pa si ti bil mnogokrat , najpamatnejši???