Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

macon sporočil: 12.861
[robi2107]
> [macon]
> Aja, preplačali smo sanacijo bank, ker je princ teme razlagal oslarije v tujini? Meni se pa zdi, da se je država zadolžila za sanacijo bank, ker so levičarji legalno pokradli pet milijard skozi nazavarovane kredite.
>
> Kako pa kaj sodno procesiranje milijardne lopovščine, ker so kriminal vsi potrdili, kriminalcev pa ni nikjer? Nič, ane, kako sem le začuden.
>
> Bravo, levičarji, ne zavzemajte več moralne pozicije glede ničesar, ker ste se povsem razkrili.

Meni se cerkveni zvonovi, ki so kar lepo navrtali bančno luknjo, ne zdijo ravno domena levičarjev. Razen, če po novem tudi RKC obvladujejo levičarji.
Pred časom sem bral, da je bilo vse v navezi z F21 lopovom, ki je ostal čist in neomadeževan, pobasal je pa dobičke. Prav tako kot Škrabec v navezi z Lovšinom glede Čehova v Rusiji, kjer je bil procesiran samo Lovšin.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2740568

Strani: 1

najobj sporočil: 31.909
[macon]
> [robi2107]
> > [macon]
> > Aja, preplačali smo sanacijo bank, ker je princ teme razlagal oslarije v tujini? Meni se pa zdi, da se je država zadolžila za sanacijo bank, ker so levičarji legalno pokradli pet milijard skozi nazavarovane kredite.
> >
> > Kako pa kaj sodno procesiranje milijardne lopovščine, ker so kriminal vsi potrdili, kriminalcev pa ni nikjer? Nič, ane, kako sem le začuden.
> >
> > Bravo, levičarji, ne zavzemajte več moralne pozicije glede ničesar, ker ste se povsem razkrili.
> Meni se cerkveni zvonovi, ki so kar lepo navrtali bančno luknjo, ne zdijo ravno domena levičarjev. Razen, če po novem tudi RKC obvladujejo levičarji.
Pred časom sem bral, da je bilo vse v navezi z F21 lopovom, ki je ostal čist in neomadeževan, pobasal je pa dobičke. Prav tako kot Škrabec v navezi z Lovšinom glede Čehova v Rusiji, kjer je bil procesiran samo Lovšin.
... čuj, kolikor je meni znano, je Škrabec odgovorna oseba v Riko, Lovšin pa je bil odgovorna oseba v Intereuropi in lopovščino v Čehovu ni podpisal Škrabec ampak Lovšin, tako da niti najmanj ni važno, kaj si ti prebral v Demokraciji, Reporterju, Nova24TV in drugih cajtngih v službi resnice o navezi (= odpiranju vrat ruskih poslovnežev) Škrabca in Lovšina ...

P.S.: ker na totem forumu to počneš vedno znova, je tvoje - BTW, s čem Škrabec s posli v Rusiji škoduje slovenskm davkoplačevalcem ? - opravičevanje desnih lopovščin z levimi več kot smešno, še bolj pa je smešna tvoja sicer implicitna trditev, da Škrabcu za slovenske davkoplačevalce škodljive (WTF?) posle v Rusiji rihta Kučan ...

Strani: 1