Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[macon]
Aja, preplačali smo sanacijo bank, ker je princ teme razlagal oslarije v tujini? Meni se pa zdi, da se je država zadolžila za sanacijo bank, ker so levičarji legalno pokradli pet milijard skozi nazavarovane kredite.
Tebi in tvoji kamarili se zdi in dozdeva marsikaj. Sicer je to bolj nekako strokovno vprašanje za zdravstvene delavce in ljudi ki se nekako ukvarjajo s kognitivno znanostjo. Je pa tale tvoj Princ Teme, če ga že tako poimenuješ, povlekel vrsto potez, ki so na eni in isti strani in to tisti, ki je pomagala banko/e zavoziti. In ne trdim, da je vse zavestno! :)
Kako pa kaj sodno procesiranje milijardne lopovščine, ker so kriminal vsi potrdili, kriminalcev pa ni nikjer? Nič, ane, kako sem le začuden.
Kdo je potrdil kriminal!??? Povej mi, KDO je POTRDIL kriminal!????

Eno je nekoga OBTOŽEVATI, da je kriminalec, drugo pa je to strokovno sprocesirati. Pri strokovnem sprocesiranju rabiš nekaj znanja in ORODJA! Da o volji in času niti ne govorim.

Za piko na i še tole: OČITNO se (pri nas) zadeve že močno zapletejo in obstanejo nekako NA MRTVI TOČKI, ko pridemo samo do ZAVAJANJA!

Zanimivo, ni kaj! Glej in se čudi!
Bravo, levičarji, ne zavzemajte več moralne pozicije glede ničesar, ker ste se povsem razkrili.
Morda svet ni ČRNO - BEL oz. ni levo - desen!

JE pa MARSIKOMU tako všeč, mu odgovarja in to (iz svojih koristi) podpira.*

*Plebs naj se ravsa okoli te kosti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2740337

Strani: 1

macon sporočil: 12.861
Zadnja sprememba: macon 03.11.2018 09:02
[FrRoSt]

Kdo je potrdil kriminal!??? Povej mi, KDO je POTRDIL kriminal!????
Vse parlamentarne stranke so potrdile poročilo Logarjeve komisije o bančnem velekriminalu. Komisija je organom pregona izročila precej kilogramov dokumentacije in zgodilo se ni nič. Imamo kriminal in nimamo kriminalcev.

Tale tvoj stavek je pa višek sprenevedanja.

Strani: 1