Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[najobj]

... eh, saj s tvojim trudom na totem forumu ni nič narobe, ampak kaj je narobe z življenskim slogom biti kmet ob meji, kjer so pred tabo kmetovali mnogi rodovi tvojih prednikov ? ...
Cist nic, naj kar ima tak zivljenjski slog... narobe je zahtevati od tistih, ki so se premaknili v sodobnost, da ga iz srednjega veka potegnejo v sodobni zivljenjski standard s placevanjem davkov in subvencioniranjem.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2739782

Strani: 1

pirdih sporočil: 210
Meanwhile in the UK... :)
www.theguardian.com/...ke-rabbits

Srp in kladivo sta se malo infiltrirala tudi na Otok, kleni konzervativci pa že iščejo rešitve. Madonca, še dobro, da sem najprej bral razpravo na finančnem forumu in šele potem prisurfal do Guardianovega članka/kolumne. Ja, res imate težave z riff-raff socialnim razredom. :)
najobj sporočil: 31.870
Zadnja sprememba: najobj 29.10.2018 11:25
[NemirniTujec]
> [najobj]
>
> ... eh, saj s tvojim trudom na totem forumu ni nič narobe, ampak kaj je narobe z življenskim slogom biti kmet ob meji, kjer so pred tabo kmetovali mnogi rodovi tvojih prednikov ? ...
Cist nic, naj kar ima tak zivljenjski slog... narobe je zahtevati od tistih, ki so se premaknili v sodobnost, da ga iz srednjega veka potegnejo v sodobni zivljenjski standard s placevanjem davkov in subvencioniranjem.
... uhh, sem si zdaj oddahnil, ker sam nisem (za)ostal v srednjem veku, ampak sem kot mestno bitje iz Maribora sicer v slovenski varianti pa vendar v neke sorte sodobnosti ...

P.S.: ne vem točno, kaj za tebe pomeni srednji vek in kaj sodobnost, ampak jaz tukaj zgoraj - pozabil si citirat - govorim o avstrijskih kmetih tik ob meji, ker ne z gospodo na Dunaju, ampak s kmeti na meji se začne sodobnost Avstrije 21. stoletja in konča Slovenija, kakršnakoli pač je ... aja, če mene kaj vprašaš, si s takim razmišljanjem zelo podoben Pahorju in njegovi družbi znanja, karkoli že tota družba znanja pomeni ...

Strani: 1