Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

lencep sporočil: 608
Zadnja sprememba: lencep 26.10.2018 08:43
Pri vsem tem me pa zanima, ali bodo svojim bivšim delavcem zamenjali delnice, katere so bili indirektno prisiljeni kupiti, delno pa so predstavljale izplačilo nagrad itd.. Bile so izdane v SLT in to v letih okoli 1991/1992, izkazale pa so se kot popolni nateg lastnih zaposlenih v LB.
Zato za delnice NLB ne nameravam brezplodno trošiti denarja, lahko pa katero od starih delnic prispevam v njihov !"muzej poštenosti in gospodarnosti", če ga bodo slučajno kdaj odprli.
Razumem pa besede predstavnice banke o kupovanju delnic s strani uprave, saj jih tudi tedaj bojda večinoma niso!

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2739498

Strani: 1

anon-178149 sporočil: 4.311
.... Bile so izdane v SLT in to v letih okoli 1991/1992, izkazale pa so se kot popolni nateg lastnih zaposlenih v LB.
Skoz sem dal že 3 valute, pa vendar ne vem kakšna valuta je SLT. Sam sem vedno uporabljal SIT ( ISO 4217, sl.wikipedia.org/wik.../ISO_4217) Res pa se je nekaj časa uporabljala kratica SLT, ampak to še v času anonimnih bonov. Naši umneži v prekonočni ihti 8.10.1991 glede imena valute pač niso razmišljali o mednarodni standardizaciji, oziroma je verjetno takrat še ni bilo za Slovenijo. Po uvedbi resnih bankovcev po letu 1992 pa se je uporabljala v poslovanju uradna kratica SIT.
anon-178149 sporočil: 4.311
[lencep]
Pri vsem tem me pa zanima, ali bodo svojim bivšim delavcem zamenjali delnice, katere so bili indirektno prisiljeni kupiti, delno pa so predstavljale izplačilo nagrad itd.. Bile so izdane v SLT in to v letih okoli 1991/1992, izkazale pa so se kot popolni nateg lastnih zaposlenih v LB.
Zato za delnice NLB ne nameravam brezplodno trošiti denarja, lahko pa katero od starih delnic prispevam v njihov !"muzej poštenosti in gospodarnosti", če ga bodo slučajno kdaj odprli.
Razumem pa besede predstavnice banke o kupovanju delnic s strani uprave, saj jih tudi tedaj bojda večinoma niso!
Tole pa ti sporoča Endimion z mojo pomočjo. Poglej si svetkapitala.delo.si...letih-5956

Strani: 1