Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-207617 sporočil: 6.899
[rename]
> [NemirniTujec]
> > [rename]
> > Dotaknila se bo tudi revscine. Hiske v Halozah ali Beli krajini, ki je po gurs vredna 20, 30, 40k....bog ne daj 100k, bo prav tako obdavcena.
> > In tistemu, ki zivi v hiski za 40k, je 40eurov zagotovo se vecji problem, kot je 400eur tistemu iz hise za 400k.
>
>
> Ah ja, nikad socializem ven iz slovenca, pa magari janso voli in se gre podjetnika, pa cetudi se izseli v filadelfijo. Srce se mu zlomi, ker bo Halozan s 40K vredno podrtijo moral placat 40 evrov.
>
> jebalevashaloze.

Hej, na Gustla se obrni, on je privlekel ‘revscino’ v to nit :-P

Drugace sem pa ze veckrat povedal,da mene boli dzoko za ta davek....trdim le, da:
1. Lazejo tisti, ki trdijo da ne bo visji od nusz (to laz je zacela siriti Bratuskova)
2. Ta davek je bo prav nic znizal cene nepremicnin.
To da ti je zelo vseeno smo uspeli opaziti ja :-)

sicer pa davek seveda mora biti visji, veliko visji - tam okrog 1% vrednosti s par korekcijami, sicer je brezveze da se z njim ukvarjamo. Gre pa za spodbujanje obrata kapitala - da folk s svojimi presezki dela nekaj bolj pametnega in spodbuja sluzbe z vecjo dodano vrednostjo, kot je slovenski fetis na prizidke in groteskne vikende.

Slovenija te nagradi ce na kapitalu cepis, in kaznuje ce odpres podjetje in kapital obracas. Butalistan. In zato v rasti zaostaja za drugimi pasaluki.

Da srpokladivarski podjetniski sloj tega foruma tak sistem podpira, pa me ne cudi - odrasli in aktivno ziveli v socializmu, menda se ne boste na stara leta na glavo postavili :-) In seveda ne pricakujem, da bi slovenija kadarkoli stopila na pot normalnosti, zato sem raje stopil sam :-)

P: placujem 1300 - 1500 nepremicninskega davka na leto in se pocutim varno, ko da mi je Alenka Bratusek soseda :-)