Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.624
[Tutankamon21]
Skorajda ni Slovenca, ki bi podpiral nepremičninski davek, ker je že tako ali tako povečini revščina.
Jaz ga podpiram, še posebej, če je to obdavčitev premoženja in se tako revščine itak ne bo dotaknila.

Moja podpora ima sicer nekaj pogojev: forum.finance.si/?m=...929&single

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2739400

Strani: 1

anon-198677 sporočil: 345
Ravno včeraj sem se z nekom pogovarjal. Dobri avtomobili na lizing, nobene lastnine, uradno reven kot cerkvena miš, vsi pa vedo, da je "naloadan" s kešom.

Naj za primer omenim še nedavno poroko najmlajšega britanskega princa. Uradno ima kraljica 400 miljonov (GBP, EUR ?) premoženja. Za poroko je plačala cca. 300 miljonov. Kar pomeni, da ji je ostalo samo še 100 miljončkov. Povsem obubožala revica. Zanimivo pri vsem tem je, da se sploh ne ve koliko premoženja ima kraljica. Se pa je njeno ime tudi znašlo tudi v davčni oazi.

Če potegnem črto. Vedno bodo nekateri nasankali in plačevali vse davčne dajatve, nekateri pa bodo ubirali bližnjice, takšne in drugačne.

In če bi bila Ermanova tako slaba, kot mi je očital nekdo drug, potem jo ne bi pred dobrim mesecem predlagali za sekretarko. Da se v tem kratkem času tako zameriš ministru, moraš biti ali talent ali pa norec.

Strani: 1