Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Italija: nova bonitetna farsa agencije Moody's

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-318055 sporočil: 74
[Glavni forum] Tema: Italija: nova bonitetna farsa agencije Moody's
[#2739153] 24.10.18 10:41 · odgovor na: gobim (#2739084)
Odgovori   +    3
Kako to ko pa smo bili menda tako finančno na psu, da smo bili skoraj zreli za Trojko?!?! Zakaj nismo našli političnega konsenza?

Cui bono, dragi bralci ?.Komu in zakaj (desnici in levici) bi ustrezala finančna kriza v Sloveniji?

Think, think, ....smo včasih rekli pri IBM-u.
jajca na mizo in pokaži s prstom... da ne bo na ravni špekulacije, mešanja megle in iskanja teorije zarot in kao se ful pametnega delat ala 'vem, pa ne povem'...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2739153

Strani: 1

gobim sporočil: 583
[0506GROZN]
> Kako to ko pa smo bili menda tako finančno na psu, da smo bili skoraj zreli za Trojko?!?! Zakaj nismo našli političnega konsenza?
>
> Cui bono, dragi bralci ?.Komu in zakaj (desnici in levici) bi ustrezala finančna kriza v Sloveniji?
>
> Think, think, ....smo včasih rekli pri IBM-u.

jajca na mizo in pokaži s prstom... da ne bo na ravni špekulacije, mešanja megle in iskanja teorije zarot in kao se ful pametnega delat ala 'vem, pa ne povem'...
Ne vem sicer kaj si točno mislil s tem prispevkom. Odgovorni so predsedniki vlad Janez Janša in Alenka Bratušek in njihovo finančni ministri Janez Šušteršič in Uroš Čufer.

Če me vprašaš zakaj? Po mojem mnenju zato ker se v krizi lažje (ceneje, hitreje) izvede privatizacija preostalega državnega premoženja. Če iščeš vzrok - "follow the money" - ne moreš zgrešit. Ni pa to po mojem edini razlog.

Strani: 1