Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

mimoidoci sporočil: 5.986
Zadnja sprememba: mimoidoci 18.10.2018 11:39
[najobj]
> [jezdec666]
> Simbolični moment, dinozavri nekega drugega časa prodajo elitno lokacijo vizionarjem sedanjega.

... čuj, jebeš vizionarje, če je Talking Tom vizija ...

Točno tako sem si jaz dejal pred petnajstimi leti, ko sem prvič sanjal družabno omrežje. Jebeš mene vizionarja, če je Facebook vizija. In potem nisem izumil Facebooka, na kar sem še danes ponosen. Sploh če pomislim, da bi bila ob mojem izumu Facebooka lahko tvoja sinekurica še za kakih 20% višja. Tu se verjetno tudi prvič strinjava, namreč, za kerga kurca bi ti imel 20% višjo plačo? Saj ne rabiš...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2738420

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [jezdec666]
> > Simbolični moment, dinozavri nekega drugega časa prodajo elitno lokacijo vizionarjem sedanjega.
> ... čuj, jebeš vizionarje, če je Talking Tom vizija ...
Točno tako sem si jaz dejal pred petnajstimi leti, ko sem prvič sanjal družabno omrežje. Jebeš mene vizionarja, če je Facebook vizija. In potem nisem izumil Facebooka, na kar sem še danes ponosen. Sploh če pomislim, da bi bila ob mojem izumu Facebooka lahko tvoja sinekurica še za kakih 20% višja. Tu se verjetno tudi prvič strinjava, namreč, za kerga kurca bi ti imel 20% višjo plačo? Saj ne rabiš...
... čuj, mimoidoči ... alzo, če jaz zdaj tebe prav razumem, toti www.youtube.com/watc...HkYEC-UfTo film pravzaprav laže, ker je Zuckerberg v resnici nategnil tebe in ne bratov Camerona in Tylera Winklevossa, ko je brez njune vednosti uporabil (= ukradel) njune ideje ...

P.S.: že spet si zamudil priložnost, da bi šel mimo ...

Strani: 1