Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.918
Zadnja sprememba: najobj 18.10.2018 09:40
[NemirniTujec]
Morda bo 3500 eur dnevnice koncno prebilo zarukani slovenski mozeg, da naj se ne prepira z lastnimi, smesno poceni zdravniki.

No... morda pa ne. In bojo zdravniki se naprej odhajali, v nemcijo, anglijo, ali pa zgolj italijo - ne samo zaradi podvojene ali potrojene place, pac pa tudi zaradi spostljivega delovnega okolja, spostljive oblasti in javnosti, in profesionalne ureditve kjer lahko delas v skladu s sodobnimi normami in nikar samo upas, da zaradi preobremenjenosti ne bos koga po pomoti fental.

Prihajali pa bodo pogodbeniki - v evropi jih ni veliko, ker jih maticne drzave cuvajo kot nacionalni zaklad, zato se jih isce po cdlem svetu - in american v donjo rusoslavijo pac ne bo sel za ameriski honorar - in tudi za 30% visjega ne. Potem je raje doma, v normalnem okolju, kjer ima stike in vse ostalo in je domac. Sel bo samo, ce je ponudba brutalno visoka.

Lahko pa pac nimamo zdravnikov. Kdo pa to rabi.
... ja, in ker Financarji tako radi razkrivajo, bi lahko še razkrili, kako so s podobnim www.finance.si/8836374 zganjanjem histerije pomagali razjebat začetke slovenske otroške srčne kirurgije na UKC v Ljubljani ...

P.S.: podobnega hujskaštva je bilo takrat na Financah, kolikor hočeš, nalimal sem pač prvega, ki mi ga je izpljunil stric Google ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2738394

Strani: 1

anon-207617 sporočil: 6.899
[najobj]

... ja, in ker Financarji tako radi razkrivajo, bi lahko še razkrili, kako so s podobnim www.finance.si/8836374 zganjanjem histerije pomagali razjebat začetke slovenske otroške srčne kirurgije na UKC v Ljubljani ...

P.S.: podobnega hujskaštva je bilo takrat na Financah, kolikor hočeš, nalimal sem pač prvega, ki mi ga je izpljunil stric Google ...
Tako. Kakorkoli je zalostno ali sramotno, da je pri tem sodeloval tudi ta poslovni tabloid, je treba priznati, da je slo za sodelovanje celotne medijske krajine, politicnih "mnenjskih voditeljev" in ljudstva samega, ki mu je naravnost prihajalo pod takimi temami. RTV slovenija, Delo, in drugi vplivni mediji se kar sibijo pod bogastvom hujskastva proti zdravnikom.

Narod si je to sodbo napisal sam.

Strani: 1