Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek NLB v proračun vbrizgnila 270,6 milijona evrov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Endimion sporočil: 10.252
[Glavni forum] Tema: NLB v proračun vbrizgnila 270,6 milijona evrov
[#2737806] 14.10.18 14:54 · odgovor na: (#2737801)
Odgovori   +    1
Saj ti je dal Črt podatke... 1,1 milijona je v Sloveniji leta 2007 imelo dostop do interneta. nekih 56% celotne populacije. Odštej nekih 200.000 starostnikov, ki so dejansko informacijsko vezani na časopisje, TV in radio, in okoli pol milijona mladostnikov, tja do 15 let... A ugotoviš, da je velika večina "vlagateljev" imela možnost se o tem izobrazit.

Drugo pa je, ali so to opcijo uspeli izkoristit, in še bolj pomembno... ali so jo sploh želeli koristit.
Ze 35 let se strizem v istem frizerskem salonu. In spomnim se debate s frizerko leta 2006, kako so sosedje zasluzli z vlaganjem v vzajemne sklade. In da so kupli sinu avto p da so skor za eno garsonjero ze v plusu. In da sta z mozem vlozila 7000 € k sta mela od neke dediscine.

Leta 2011 mi je ta ista frizerka pihala da so ju na KD ju ntegnil da sta dala dnar v balkanske delnice pavda ziher ne bi dala vce bi vedela da gre lah to na nulo. Pa kurc pa taka drzava.

Nazadnje sem bil tam predno sem sel na terapije v terme in evo ti nje o bitkojnu. Vprašal sem a ji lekcija s balkanskimi skladi ni bila dovolj. Vse kar je se zinila je blo "xy €, hvala, nasvidenje."
forum.finance.si/?m=...499&single

Nekaj hodi kot raca, gaga kot raca, ima perje kot raca, leže jajca kot raca, in je nasploh zelo racasta reč. A vendarle to ni raca ampak krava, samo smotani Endimion tega nikakor ne razume....