Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-20668 sporočil: 3.976
[bc123a]
Pred nekaj meseci sva z mojo zaradi nevednosti zlila stran skoraj liter dalmatinskega olja. Bilo je grenko kot hudic, komaj sva pozrla ono solato, na katero sva ga dala.

Tako da - ce s kaksnokoli coprnijo dosezes da olje ni grenko, pac ni vec extra devisko... verjetno pa na to foro veliko ljudi pada. Midva sva dobivala olivno olje po druzinskih zvezah, doma vzgojene olive, presano v eni od obalnih oljarn... pa nikoli ni bilo grenko... I guess je bilo vedno kar fajn skurbano :)
Jaz nikoli ne bi kot turist kupoval olja v Dalmaciji. Vprašanje, kaj sta dobila v flaši, in če je tista brozga dejansko videla kakšno olivo :)

Ko sta dobila pa olje od sorodnikov iz slovenske obale... možno da si takrat prvič okusil, kakšno je pravo oljčno olje, ki je dejansko stisnjeno iz oljk...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2737524

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[matjazfinance]
> Tako da - ce s kaksnokoli coprnijo dosezes da olje ni grenko, pac ni vec extra devisko... verjetno pa na to foro veliko ljudi pada. Midva sva dobivala olivno olje po druzinskih zvezah, doma vzgojene olive, presano v eni od obalnih oljarn... pa nikoli ni bilo grenko... I guess je bilo vedno kar fajn skurbano :)

Jaz nikoli ne bi kot turist kupoval olja v Dalmaciji. Vprašanje, kaj sta dobila v flaši, in če je tista brozga dejansko videla kakšno olivo :)
Bilo je darilo. Kupljeno ocitno v trgovini, v precej fancy flasi, extra virgin iz dalmacije.

Ko sta dobila pa olje od sorodnikov iz slovenske obale... možno da si takrat prvič okusil, kakšno je pravo oljčno olje, ki je dejansko stisnjeno iz oljk...
Dobivala, ne dobila, 10 let. Tako da precej dobro vem kaksen okus ima. Zato sva pa tisto super-duper stran zlila, ker sva mislila da je pokvarjeno.

Pac, izkaze se, da je grenkoba sestavni del pravega ekstra deviskega olja. Ce ni grenko, ni ekstra devisko, konec.

Strani: 1