Izbrani forum: Avto

Izbrana tema: članek Kiin golf za 120 Slovencev na mesec

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-116402 sporočil: 4.340
[Avto] Tema: Kiin golf za 120 Slovencev na mesec
[#2736688] 05.10.18 10:00 · odgovor na: MF-263863 (#2736663)
Odgovori   +    1
[MF-263863]
Glede na vse skupaj, kot paket, se mi zdi cena OK. Pri komu drugemu pa dobiš tako velik avto s toliko opreme, 7-letno garancijo in tehniko, ki se definitivno najmanj kvari in je v smislu zmogljivosti na ravni nemške?
Kot lastnik dveh* Ceedov prve generacije ti tega ne morem pritrditi. Oba avta se kvarita že od novega, garancija je bullshit. Je pa dobro, da je teh avtov precej na odpadih, tako da se da dobiti stare dele.

Sorry, amapak se mi zdi, da nas Korejci prehitevajo po levi in desni, kdor je bil zadnje čase kaj v Aziji, je pa verjetno ugotovil, da nas prehitvajo še od zgoraj in spodaj. Mi res živimo le še na račun stare slave, vključno po avtomobilski plati in njenem neracionalnem čaščenju nemškega....
Mi tak ne delamo avtov. Za Nemce, Francoze in Italijane nam pa dol visi. Trenutno sestavljamo avte za Francoze in Nemce, če bo situacija drugače nanesla, jih lahko jutri za Korejce in Kitajce. Kupovali bomo pa tisto, kar se nam bo zdelo najbolj vredno svojega denarja. Moja Ceed-a sta bila vsaj poceni in recimo vredna svojega denarja, glede na to, da tudi Nemci niso več to, kar so bili nekoč, danes pa Ceed še zdaleč ni več poceni.

* OK, en je od žene, a ga občasno vozim jaz, predvsem pa ga vzdržujem jaz.