Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
Zadnja sprememba: najobj 26.09.2018 15:17
... Izpoved tujca ali kako sem začel pogrešati slovenske uradnike ...

... eh, kdo bi si mislil, da se bom kdaj strinjal z Rokom, ki je moral prepotovati pol sveta, da je spoznal, kaj pomeni slovenski pregovor "ljubo doma, kdor ga ima" ...

P.S.: mogoče ne bi bilo slabo, če bi Rok malo bolj specificiral stroškovni vidik vseh blagodati "Pa tudi ob najemnih pogodbah in raznih obveznih zavarovanjih (moji domači so lahko prešerne volje ob misli, da bo moje truplo v primeru smrti vrnjeno domov – to in še kup neuporabnosti je namreč del dragega zavarovalnega paketa, ki mi kot nosilcu vizuma F-1 bojda pritiče) se človek res težko znebi asociacije z (molznim) govedom.", ki jih nudi na totem forumu tako opevana Amerika ... khmm, če zdaj pozabim na njegove "Izkušnje z ameriško birokracijo so me tako večkrat v teh tednih pripravile do tega, da sem slovenske uradnike skoraj začel pogrešati. Tukaj me od pisarne do pisarne pošiljajo, kot da smo v šestdesetih letih in še nihče ni slišal za elektronsko poslovanje.", ki jih v Sloveniji glede na ameriške predpotopne volilne pripomočke pravzaprav lahko slutimo ...