Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[shevchenko]
kar se mene tice, bolje trump kot obama

trump se precej bolj drzi tistega, kar je obljubljal. obama je obljubljal nebesa na zemlji, naredil pa ni nicesar.

ps. trump bo s svojimi dejanji na dolgi rok zjebal dolarsko hegemonijo, zato ga pri svojem pocetju se toliko bolj podpiram. zdej, ce bo to rezultiralo v svetovno vojno, potem pa hebat ga.
V ameriški predvolilni kampanji je Trump bil moj favorit. Danes kot predsednik nekako uresničuje svoje obljube, sicer na izpolnitev obljube o umiku ameriške vojske na ameriško celino še čakamo. Sprejema pa nekatere odločitve, ki marsikaterega presenetijo. Slovenci smo vedno razmišljali s svojo glavo in smo si dovolili biti kritični do dogajanj v svetu, nismo želeli biti sluzavi, smo pač malo svojeglavi in trmasti. Poglej v sosedstvo, na Hrvaško, kje se njihova predsednica na prav sluzav način želi uvleči Američanom...Naj bo Hrvatom srečno z ameriškim LNG plinom, ruski plin je za polovico cenejši od evropskega uvoza iz ZDA.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2735232

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[FIN-311684]
> [shevchenko]
> kar se mene tice, bolje trump kot obama
>
> trump se precej bolj drzi tistega, kar je obljubljal. obama je obljubljal nebesa na zemlji, naredil pa ni nicesar.
>
> ps. trump bo s svojimi dejanji na dolgi rok zjebal dolarsko hegemonijo, zato ga pri svojem pocetju se toliko bolj podpiram. zdej, ce bo to rezultiralo v svetovno vojno, potem pa hebat ga.

V ameriški predvolilni kampanji je Trump bil moj favorit. Danes kot predsednik nekako uresničuje svoje obljube, sicer na izpolnitev obljube o umiku ameriške vojske na ameriško celino še čakamo. Sprejema pa nekatere odločitve, ki marsikaterega presenetijo. Slovenci smo vedno razmišljali s svojo glavo in smo si dovolili biti kritični do dogajanj v svetu, nismo želeli biti sluzavi, smo pač malo svojeglavi in trmasti. Poglej v sosedstvo, na Hrvaško, kje se njihova predsednica na prav sluzav način želi uvleči Američanom...Naj bo Hrvatom srečno z ameriškim LNG plinom, ruski plin je za polovico cenejši od evropskega uvoza iz ZDA.
Slovenci smo vedno in predvsem želeli sedeti na dveh stolih*. Malo na levo, malo na desno, malo na sever, malo na jug. Neuvrščeni, kot je dejal Tito ;)

*in pri tem zgodovinsko gledano, slabo izbirali zaveznike.

Strani: 1