Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

shevchenko sporočil: 21.898
kar se mene tice, bolje trump kot obama

trump se precej bolj drzi tistega, kar je obljubljal. obama je obljubljal nebesa na zemlji, naredil pa ni nicesar.

ps. trump bo s svojimi dejanji na dolgi rok zjebal dolarsko hegemonijo, zato ga pri svojem pocetju se toliko bolj podpiram. zdej, ce bo to rezultiralo v svetovno vojno, potem pa hebat ga.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2735231

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[shevchenko]
kar se mene tice, bolje trump kot obama

trump se precej bolj drzi tistega, kar je obljubljal. obama je obljubljal nebesa na zemlji, naredil pa ni nicesar.

ps. trump bo s svojimi dejanji na dolgi rok zjebal dolarsko hegemonijo, zato ga pri svojem pocetju se toliko bolj podpiram. zdej, ce bo to rezultiralo v svetovno vojno, potem pa hebat ga.
V ameriški predvolilni kampanji je Trump bil moj favorit. Danes kot predsednik nekako uresničuje svoje obljube, sicer na izpolnitev obljube o umiku ameriške vojske na ameriško celino še čakamo. Sprejema pa nekatere odločitve, ki marsikaterega presenetijo. Slovenci smo vedno razmišljali s svojo glavo in smo si dovolili biti kritični do dogajanj v svetu, nismo želeli biti sluzavi, smo pač malo svojeglavi in trmasti. Poglej v sosedstvo, na Hrvaško, kje se njihova predsednica na prav sluzav način želi uvleči Američanom...Naj bo Hrvatom srečno z ameriškim LNG plinom, ruski plin je za polovico cenejši od evropskega uvoza iz ZDA.
anon-333107 sporočil: 8.271
[shevchenko]
ps. trump bo s svojimi dejanji na dolgi rok zjebal dolarsko hegemonijo, zato ga pri svojem pocetju se toliko bolj podpiram. zdej, ce bo to rezultiralo v svetovno vojno, potem pa hebat ga.
Tudi obama bi jo zajebal.... Za to se ne gre bati... Zajebana je bila že (dolgo) nazaj.
rx170 sporočil: 6.403
[shevchenko]
kar se mene tice, bolje trump kot obama

trump se precej bolj drzi tistega, kar je obljubljal. obama je obljubljal nebesa na zemlji, naredil pa ni nicesar.

ps. trump bo s svojimi dejanji na dolgi rok zjebal dolarsko hegemonijo, zato ga pri svojem pocetju se toliko bolj podpiram. zdej, ce bo to rezultiralo v svetovno vojno, potem pa hebat ga.
Ne bo. Sicer v ZDAS dejansko obstaajo idioti, ki mislijo, da lahko zmagajo v nuklearni vojni vendar pa je predvsem v vojski dovolj razumnih krogov, ki vedo kaj to pomeni. Da so bili napadi na Sirijo tako neučinkoviti je predvsem zasluga (poleg protiletalske obrambe) ministra Matissa.

Strani: 1