Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[mimoidoci]
Odkar sta, dan ali dva nazaj, tovarša in javna delavca Marijan in najobjestnejši razlagala forumski publiki, da je davke pač potrebno plačevat, ker gre pri tem za zelo transparenten in nujen proces, so se javnosti priobčila nova dejstva: izguba milijončka DUTB v Logatcu, izguba milijončka na FF, 30 milijončkov pa je skozi desetletja odteklo za novi NUK, ki je še vedno parkirišče.

Ker opažam močno korelacijo med oglašanjem dotičnih tovaršev in številom slabih novic, predlagam, da s pisanjem vztrajata vsaj do 100 odstotne obdavčitve tako dela kot kapitala.

Edino na ta način se lahko izognemo blasfemični situaciji, ko se javnosektorski pristaši višjih davkov hkrati preko Štruklja borijo za svoje višje plače. Ob 100 odstotni obdavčitvi bi namreč tudi Štrukljev trud in vse njegove "sindikalno pogajalske zmage" postali nepomembni.
NO, daj, DRAGO MOJE mimoidoče UPANJE, kaoko je prof. Aleksander Lozar take stvari razložil učencem!?

Čisto preprosto, enostavno in RAZUMLJIVO! Menda boš ja zmogel!?

KAJ je POMEMBNO!?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2734910

Strani: 1

anon-204390 sporočil: 13.528
[FrRoSt]
> [mimoidoci]
> Odkar sta, dan ali dva nazaj, tovarša in javna delavca Marijan in najobjestnejši razlagala forumski publiki, da je davke pač potrebno plačevat, ker gre pri tem za zelo transparenten in nujen proces, so se javnosti priobčila nova dejstva: izguba milijončka DUTB v Logatcu, izguba milijončka na FF, 30 milijončkov pa je skozi desetletja odteklo za novi NUK, ki je še vedno parkirišče.
>
> Ker opažam močno korelacijo med oglašanjem dotičnih tovaršev in številom slabih novic, predlagam, da s pisanjem vztrajata vsaj do 100 odstotne obdavčitve tako dela kot kapitala.
>
> Edino na ta način se lahko izognemo blasfemični situaciji, ko se javnosektorski pristaši višjih davkov hkrati preko Štruklja borijo za svoje višje plače. Ob 100 odstotni obdavčitvi bi namreč tudi Štrukljev trud in vse njegove "sindikalno pogajalske zmage" postali nepomembni.

NO, daj, DRAGO MOJE mimoidoče UPANJE, kaoko je prof. Aleksander Lozar take stvari razložil učencem!?

Čisto preprosto, enostavno in RAZUMLJIVO! Menda boš ja zmogel!?

KAJ je POMEMBNO!?
Dragi striček Zamrznjeni. Ti si moj vodnik ...za odklenjene teme :)

Strani: 1