Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

pobalin sporočil: 14.456
Zadnja sprememba: pobalin 20.09.2018 19:50
Vrednost kazalnika zaupanja potrošnikov se je na mesečni ravni znižala za pet in na letni ravni za šest odstotnih točk.
vrednost kazalnika zaupanja potrošnika poslabšala za 10 odstotnih točk
a le še za 11 odstotnih točk
se je poslabšalo za 20 odstotnih točk
(za sedem odstotnih točk)
(za dve odstotni točki)
Je komu od nadpovprečno razgledanih in funkcionalno pismenih bralcev Financ iz tega tukaj jasno, koliko znaša zaupanje potrošnikov? Ker meni, polinteligentu, je to nekaj takega kot takšna vremenska napoved:
Danes zjutraj je bilo v hribih za pet merskih enot hladneje kot včeraj in za šest manj kot lani v tem času. Povprečne temperature so v zadnjih treh mesecih padle za 10 merskih enot, a so še vedno za 11 enot višje od dolgoletnega povprečja, so sporočili iz ARSO. Itn.
P.S.: Našel original z grafom. Zdaj je vse jasno (not really).
www.stat.si/StatWeb/...Index/7664

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2734705

Strani: 1

crt sporočil: 27.191
[pobalin]
P.S.: Našel original z grafom. Zdaj je vse jasno (not really).
www.stat.si/StatWeb/...Index/7664
:))

jaz sem se sicer najbolj nasmejal ob prikazanem povprecju (razpolozenje potrosnikov je v povprecju f kurcu no matter what, razen res izjemoma -- nekaj takega kot forumske vecne lajne, da gre vse v maloro, prav tako ne glede na ciklus, razen ce bi dal za rundo vsem i guess).
anon-317028 sporočil: 30.415
[pobalin]
>
Je komu od nadpovprečno razgledanih in funkcionalno pismenih bralcev Financ iz tega tukaj jasno, koliko znaša zaupanje potrošnikov? Ker meni, polinteligentu, je to nekaj takega kot takšna vremenska napoved:

> Danes zjutraj je bilo v hribih za pet merskih enot hladneje kot včeraj in za šest manj kot lani v tem času. Povprečne temperature so v zadnjih treh mesecih padle za 10 merskih enot, a so še vedno za 11 enot višje od dolgoletnega povprečja, so sporočili iz ARSO. Itn.

Vse je jasno. Okrog 15. stoletja so v Italiji bolj znani nogometaši bili Maffeo Barberini, kasnejši papež Urban VIII, Gaulio de' Medici, kasnejši papež Klemen VII, Alessandro de' Medici, kasneje tudi papež...V istem času, od 14. stoletja naprej so v Franciji nekateri vladarji, npr. kralja Karel V in Filip V nogomet prepovedali...Koliko papežev je bilo znanih nogometašev? Je bilo zaupanje vernikov zaradi nogometa v njih večje ali manjše.

Strani: 1