Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Globoka mizerija globoke države

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.871
[Glavni forum] Tema: Globoka mizerija globoke države
[#2734161] 17.09.18 17:41 · odgovor na: mimoidoci (#2734144)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 17.09.2018 17:43
[mimoidoci]
> [najobj]
> > [mimoidoci]
> > > [najobj]
> > > ... Histerija, povezana s tem pojavom, je v zadnjih tednih prebila prav vse okvire sprejemljivega. ...
> > >
> > > ... eh, seveda nagravžno kozlanje twitter.com/lucijaus...ci-6563533 njegove strankarske kolegice ni sovražni govor, ker je za Avblja sovražni govor samo tisto, s čemer se gospod profesor ne strinja ...
>
> > Evo, ko si danes ravno dopisujeva in v obraz mečeva. Verjamem ti, da je Matej Avbelj član SDS, samo daj mi kaj v dokaz, ker to prvič slišim in sem presenečen. Upam, da zopet ne manipuliraš in serješ tja v tri dni, čeprav upam tudi za Avblja, da nikoli ni bil v kaki stranki.
> ... čuj, mimoidoči ... evo, ko si danes ravno dopisujeva, me zanima, kaj boš rekel na pokvarjeno SDS-ovo lažnivko Patricijo Šulin, ki na tviterju objavlja retuširane fotografije www.vecer.com/evropo...la-6569278 da bi srala po proslavi ob 71. obletnici priključitve Primorske k matični domovini, ki so jo pripravile primorske borčevske in veteranske organizacije v sodelovanju z občinami ... khmm, in se pokvarjenemu gnoju babjemu ne zdi vredno opravičiti za dokazano manipulacijo ...
>
> P.S.: občasno kliknem na Večer, ker me pač zanima, kaj se novega dogaja v mojem mestu, pa namesto tega izvem, da tebi ljuba stranka SDS vedno znova premika meje vzdržljivosti mojega želodca ...
čuj, če ostaneva v kontekstu tega foruma, ker na Večer jaz pazim, da tudi linka ne prožim. Alzo, ka ne opaziš, da si ti isti kot ona Patricija? In če je ona lažnivka, si ti nekaj kar se s lažnivko pari. Ali pa, kako imenovati tebe, če je zate Lucija Ušaj ena lažniva kuzla ... čuj ka mate lažnive kuzleke tudi - gori na Štajerskem?

Da te spomnim. Avblja si lažno postavil v SDS z utemeljitvijo, da je ziher noter, ker on SDS v svojih prispevkih še nikoli ni pošinfal. Pa čuj, ka si ti te čisto nor, pa se samo tu delaš malo glupega, ali je obratno.... ?
... evo, če ostaneva v kontekstu totega foruma, sem se spomnil na onega shamana in na tisto finto s črnim za nohtom in Luno, ko je kdo podobno kot zdaj ti glumil bolesnog majmuna ...

P.S.: če smo natančni - nič še ni povedal - se za Avblja ne ve, za ono Ušajko pa se sicer strinjam s tabo, čeprav kuzle sam nisem omenil, ampak sem njen nagravžen rasizem imenoval kozlanje ...