Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Globoka mizerija globoke države

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.918
[Glavni forum] Tema: Globoka mizerija globoke države
[#2734081] 17.09.18 12:02 · odgovor na: mimoidoci (#2733924)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 17.09.2018 12:05
[mimoidoci]
> [najobj]
> ... Histerija, povezana s tem pojavom, je v zadnjih tednih prebila prav vse okvire sprejemljivega. ...
>
> ... eh, seveda nagravžno kozlanje twitter.com/lucijaus...ci-6563533 njegove strankarske kolegice ni sovražni govor, ker je za Avblja sovražni govor samo tisto, s čemer se gospod profesor ne strinja ...
Evo, ko si danes ravno dopisujeva in v obraz mečeva. Verjamem ti, da je Matej Avbelj član SDS, samo daj mi kaj v dokaz, ker to prvič slišim in sem presenečen. Upam, da zopet ne manipuliraš in serješ tja v tri dni, čeprav upam tudi za Avblja, da nikoli ni bil v kaki stranki.
... OK, mogoče sem nagravžno kozlanje twitter.com/lucijaus...ci-6563533 ljubljanske odvetnice Lucije Šikovec Ušaj, ki je kandidirala na listi SDS na zadnjih državnozborskih volitvah in morebitne županske kandidatke SDS-a v Ljubljani res premalo poudaril, da bi tudi ti dojel, kaj je bistvo mojega zgornjega komentarja ...

P.S.: Avbelj bo - yeah, sure - sam povedal, če je član stranke SDS, ampak če v vseh teh letih v nobeni od svojih kolumen na Financah ne napiše slabe besede o stranki SDS, za vse ostale pa ne najde dobre, potem njegovo (ne)članstvo v SDS niti ni pomembno, ker "if it looks like a duck, walks like a duck and quacks like a duck, then it probably is a duck" in zato ne rabim videt njegove članske izkaznice ...