Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Imamo vlado. Kdo je zmagovalec?

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
[Glavni forum] Tema: Imamo vlado. Kdo je zmagovalec?
[#2733674] 13.09.18 20:17 · odgovor na: FIN-379669 (#2733671)
Odgovori   +    25
Tudi imas prav.
Toda se spomnim kot mulc, sem gledal ko so 70 letni starcki skakali skozi okna stavb, skozi katere je potekal bodoci berlinski zid. Ce je mozkar dozivel se 10 let, jih je prezivel kot clovek in ne kot suzenj nore ideje v totalni bedi.

To pa je tudi vredno razmisleka, ha?

Enkrat sem ze dal skoz blagodeti razpada rdece utopije, ne bi rad tega ponovil. Par-nepar, boni, depozit na meji.........inflacija, marke......

Ne vem?

Zakoni so ZE bili sprejeti za nazaj, kraja pokojnine SP tudi. Sodisca so cisti joke. Jankovic zbira ovadbe kot mi parkirne listke. KDO jim prepreci da sprejmejo KARKOLI??? Raja bo zahtevala DENAR, kakorkoli! V Argentini IZVOZNIKI placujejo davek na izvoz in imajo prepisan davek glede na promet. Ce so v minusu je to njihov problem.
1989 sem bil en redkih, ki je dobil akontacijo za 30% na bruto prejsnjega leta. Prezivel sem samo zaradi inflacije in moznosti dogovora za obroke. CELO leto je slo samo za placevanje. TUZI SE BOGU!
Ko bodo sakali lacni bodo zahtevali kri.....in to bo najina......Tistih, ki vemo kako je delati 50 - 60 in vec dni nonstop, ker so pac narocila poskocila, delavcev pa ni.