Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-178149 sporočil: 4.311
[Macadamia]
Rast omogoča žrtvovanje najmlajše populacije, ki v proizvodnih firmah štanca za 700 eur. Teh ljudi je danes 60.000 manj kot pred krizo, zaradi demografije. Prihodnjo krizo bo še slabše. Opažam pa izgorelost te populacije. Vi si jemljete davke od plač za samoumevne, jaz pa okoli sebe vidim le eno, to je izgorelost mladih. Začeli so, tako kot Hrvati, masovno odhajati v tujino. Kdo jih bo nadomestil, da bodo še naprej financirali negativno diskriminacijo v vašem JU?? Vašo krajo in zapravljanje davkoplačevalskega denarja, vašo vzvišenost nad roko ki vas hrani, vašo samozavest, temelječo na odsotnosti kakršnekoli resne primerjave s konkurenco, vaše skrivanje za štrukljem, vašo pokvarjenost, samoprepričanje o nezamenljivosti..

če vi, zaposleni v JU, lahko na naš račun izbirate med mojim in uvoženim proizvodom, zakaj moram jaz biti za svoje prispevke obsojen na vaše šalabajzersko sodstvo, šolstvo in zdravstvo? Zakaj ne morem, živeč v članici EU, prosto na trgu od kjerkoli izbirati, komu plačujem davke??
Duša draga, kdo ti pa brani, da greš kam drugam. Ampak ti garantoiram, ker poznam kar nekaj sveta, da boš tudi tam nezadovoljen, po vsej verjetnosti še bolj kot si tukaj. Problem je v tem, da boš vsepovsod plačeval davke, če pa jih slučajno ne bo kaj dosti, boš pa imel infrastrukturo kakšnega Madagaskarja, kot je zapisal en forumaš. Ne visi nad vrati ameriške vrhovne davkarije v Washingtonu napis (malo prosto, pomen bo pa pravilen), piše namreč Davki so cena civilizcije... .
Skratka, malo davkov, malo muzike!