Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-476752 sporočil: 484
Zadnja sprememba: anon-476752 11.09.2018 09:10
Ne pretiravaj.

ljudje ne želimo privatizacije po ameriško in potem streljanja na cesti kot posledice socialnih razlik.

Želimo pa, da se ta naveza korupcije država-zunanji izvajalci končno prekine.
videl sem račune, pri gradnji vodov pod taktirko komunalnega podjetja, je bil obljubljen čas izvedbe 12 mesecev in cena X, z opravičevanjem, da geometra ni, tega ni, nadzornega ni, ta bo prišel čez 2 tedna, tisti čez 3 tedne itd. Na grožnjo s tožbo in računom za mirujoč bager je bil vod položen v ENEM DNEVU za X/5 cene! V istem dnevu!

Ne krivim JU za vse, ampak gre za korupcijsko navezo. Enako kot v zdravstvu. In namesto, da se po tem udari, bodo šli levi ropat privarčevano vseh nas, ki želimo za svoje otroke tudi kaj privarčevati, ne vsega zagoniti za pleh...

Meni ni težko plačevati davkov. Delam v privat podjetju. Želim pa, da ta denar ne gre v roke mafiji in nesposobnim državnim sekretarjem, ki po Planici pijani težijo novinarkam in hodijo se slikat na kongrese. Tega je preveč! ti ljudje imajo višjo plačo kot jaz, ne delajo pa nič!!!!!!!!!! Kje so rezultati preiskav, zakaj odpušča JU samo policaje, ki so šli predaleč a naredili nobene resne škode. Kje so glave teh 30 letnih sekretarjev s plačami 5k? Davkoplačevalci želimo zadoščenje. To pomeni izgubo delovnega mesta in prepoved zaposlitve v JU za 5 let! Tako se to počne v realnem sektorju. ni poti nazaj..