5 ur
Slovenski prevozniki lani bolj dejavni in tudi bolj učinkoviti
5 ur
Portugalska tovarna, kjer se vrstijo generacije delavcev
6 ur
Najbolj brani članki danes
7 ur
Nov energetski zakon: prepoved plina za nove stanovanjske stavbe z letom 2025, drva imamo radi 1
7 ur
V EKWB po očitkih iz ZDA potrdili likvidnostne težave. Ustanovitelj podrobneje pojasnjuje situacijo
8 ur
Delničarji Valamarja potrdili 0,22 evra dividende
8 ur
Nemška vlada malenkost izboljšala napoved gospodarske rasti
8 ur
V Severni Makedoniji volijo novega predsednika države
8 ur
Ljudi je premalo, vsi hočejo robote: Yaskawa v Kočevju v tovarno robotov vlaga 32 milijonov evrov
9 ur
Tako stroge bodo lahko omejitve pri Airbnb 3
10 ur
Zakaj Furs ne ponuja več podatkov o prevoženih kilometrih uvoženih vozil in kako lahko do njih pridete sami
10 ur
Kako aprilski evrski PMI vpliva na pričakovanja o obrestnih rezih ECB in kaj govori o nemški recesiji
10 ur
Kaj narediti s stavbo na Litijski? In kaj s TR2? Rešitve so na dlani! 3
10 ur
Hudo dobra živila iz presežkov sadja in zelenjave
10 ur
Izberite pravega borznega posrednika (Oglas)
11 ur
Mesec: Pokojninska reforma bo sprejeta prihodnje leto 5
11 ur
Delo: Nama v roke nemškega sklada
12 ur
Evropski parlament sprejel direktivo o trajnostnih dobavnih verigah 5
12 ur
Stroški energetske krize: koliko stane regulacija cen električne energije, kateri dobavitelji so pobrali največ 1
12 ur
Bo Aleksandra Čeferina po koncu mandata v UEFA zaposlil Sandor Csanyi iz madžarskega OTP? 1

Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kupci ostajajo brezbrižni do domačih delnic

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
Vse kaže, da so posledice nepremišljenih izjav Mesca, Kordiša, Vatovca...že tu. Kdo pa bo kupil delnice, če bo 50% davek? Kako bodo delniške družbe financirale svoje podjetniške podjeme, če delničar od svojega vložka v bistvu nima nič? V svetu podjetja izdajajo delnice namesto, da bi najemale kredite.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2732935

Strani: 1

r-fin sporočil: 326
Vsaj pri Zavarovalnici Triglav ni treba iskati razlogov drugje temveč v poslovanju. Oziroma bolje v (ne)odgovornem ravnanju pri oblikovanju poslovnega rezultata; t.j., tehnično-malim_investitorejem_dobiček_in_vrednos t_naložb,_ob_sicer_dobrem_položaju_zavarovalnice ,_vsaj_po_moje,_redundantnih,_zniževalnih rezervacij.

No, morda pa ne uidejo fursu (kot ni Luka, ce je prav razumeti). Vendar posledice so tu danes, i.e., potencialna škoda/upad.

(op.avt., res pa je da sem poslovni diletant, nepoznavalec, samo izbranim poznane skrivnosti zavarovalništva so mi neznane in ne znam brati poslovnih bilanc ter sem umni imetnik nekaj lotov)

Strani: 1