Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Vragolije in upad delnice Tesle

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Vodja računovodstva Tesle odstopil
[#2732779] 07.09.18 21:14 · odgovor na: (#2732774)
Odgovori   +    1
[BeliF]
priznam. appla nisem uporabljal še ko so samo Macke delal. potem se mi je zdelo glupo kupovati iPod, ker sem musko lahko poslušal na telefonu. potem se mi je glupo zdelo kupiti iPhone, ker sem že imel telefon, na katerem sem poslušal musko (internet pa prepočasen, da bi mi velik zaslon karkoli koristil). zelo velikega telefona (iPod) brez funkcije telefoniranja prav tako nikoli nisem poteboval. ure sploh ne nosim

ko takole nikoli ne uspeš nič omembe vrednega izumiti mene ne preseneča, da nikakor ne uspejo na trg postaviti "next best thing". to da smo šli iz računalnika v velikosti sobe na velikost očal je bolj kot zasluga Jobsa zasluga Moorovega zakona. pa brez hitrejšega interjeta bi bilo itak vse neuporabno

je bil pa iPhone pomemben za apple. ker je lahko svojim fanatikom poleg računalnika ponudil še telefon
Resnična vrednost iphona je predvsem v tem, da je bil prvi smartphone, ki je v resnici deloval. Čeprav sam ni izumil takorekoč ničesar, pa je Jobs pač znal sestaviti kockice tako da so delovale. Nokia je v bistvu že prej izdelala smartphone, samo je bil za en drek. Samsung pa je samo prekopiral idejo in naredil dobro repliko.