Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Kako se lotiti vprašanja migrantov

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.870
[Glavni forum] Tema: Kako se lotiti vprašanja migrantov
[#2732696] 07.09.18 13:30 · odgovor na: anon-149637 (#2732666)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 07.09.2018 13:33
[rosom]
>P.S.: po prebranem sodeč je na totem forumu veliko "arijcev", SDS-ov član Matej Lesjak www.rtvslo.si/crna-k...s-a/465142 pa je dokaz, da je od političnega aktivizma do pretepanja ali celo ubijanja "drugačnih" le majhen korak ... khmm, ker namreč ne vem, čemu drugemu je orožje v rokah Šiškove "vojske" namenjeno ...
Marsikaj lahko sklepamo o namenu razkazovanja orožja.Če bi razkazovali muzejsko, bi se verjetno seans udeleževal tudi Jelinčič.Tako pa kot je videti je kakšna brzostrelka ,ki jo je oprtal junak s pripeto medaljo (Dražgoše),čeprav plastična,jasno sporočilo za kaj se uporablja.Sploh,če ne spregledamo nekaznovanih humorističnih vložkov tistega primorskega travestita in mnoge in raznih "medklicev" še premalo smo vas. Sedaj kdo koga in kdaj pa se ve kdo določa.


Če mi kaj res dvigne pritisk na kritično mejo so to hujskači.
... čuj, če pa meni kaj res dvigne pritisk na kritično mejo, je to enačenje onemoglih starih maškar s plastičnimi igračkami v Dražgošah in močnih mladih bikov Šiškotove "vojske" s sekirami ... khmm, ker strelnega orožja vsi očitno še niso dobili ...

P.S.: sploh se nisem začudil, ko sem prebral www.vecer.com/podmla...an-6561283 , da je SDS-ov podmladek zraven, ti pa zdaj mene lahko razumeš, kakor ti paše, saj si polnoletna oseba ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2732696

Strani: 1

anon-149637 sporočil: 3.223
[Glavni forum] Tema: Kako se lotiti vprašanja migrantov
[#2732713] 07.09.18 14:29 · odgovor na: najobj (#2732696)
Odgovori   +    3
P.S.: sploh se nisem začudil, ko sem prebral www.vecer.com/podmla...an-6561283 , da je SDS-ov podmladek zraven, ti pa zdaj mene lahko razumeš, kakor ti paše, saj si polnoletna oseba ...
Cenjeni sokomentator slovenske realnosti. Sedaj pa priznaj...ali si že videl slike otrok,ki jim na raznih seansah obesijo orožje na ramo ali nisi?

Strani: 1