Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-317028 sporočil: 30.415
[bc123a]
> [FIN-311684]
> Če bi vsaj desetino denarja, ki ga porabi zdravstvo porabili za ayurvedsko ali homeopatsko zdravljenje bi Slovenci bili bolj zdravi in bi čakalne vrste bile krajše ter, seveda izgubljenega denarja zaradi bolnišk bi bilo manj. Osebno, zdravil ne jem in ne hodim niti kuštrinom...

Ti si ocitno tip cloveka ki ga ponavadi oznacujejo kot "bil zdrav ko dren, sel k zdravniku, cez en mesec je umrl". Aja saj si nekaj podobnega gonil tule na forumu, kajne? Da je preventiva skodljiva, ker od nje umres.

Ne, moj denar za zdravstvo ne bo sel v homeopatijo in arjuvedo, ampak hocem da gre samo v klinicno potrjene tehnike zdravljenja!
Jaz sem dal predlog spremembe v zdravstvenem sistemu, kaj predlagaš ti? Naj zdravstvo izpleni še večji delež BDP in vse ostane po starem tako kot želi zdravnik Fortuna, ki je nedavno napisal da je bolje, da ničesar ne spreminjamo, saj zdravstvo v bistvu dobro deluje, potrebuje le mir, zdravstvene reforme pravzaprav sploh ne potrebujemo, potrebno je le več denarja?

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2732623

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
Zadnja sprememba: bc123a 07.09.2018 12:52
[FIN-311684]
> [bc123a]
> > [FIN-311684]
> > Če bi vsaj desetino denarja, ki ga porabi zdravstvo porabili za ayurvedsko ali homeopatsko zdravljenje bi Slovenci bili bolj zdravi in bi čakalne vrste bile krajše ter, seveda izgubljenega denarja zaradi bolnišk bi bilo manj. Osebno, zdravil ne jem in ne hodim niti kuštrinom...
>
> Ti si ocitno tip cloveka ki ga ponavadi oznacujejo kot "bil zdrav ko dren, sel k zdravniku, cez en mesec je umrl". Aja saj si nekaj podobnega gonil tule na forumu, kajne? Da je preventiva skodljiva, ker od nje umres.
>
> Ne, moj denar za zdravstvo ne bo sel v homeopatijo in arjuvedo, ampak hocem da gre samo v klinicno potrjene tehnike zdravljenja!

Jaz sem dal predlog spremembe v zdravstvenem sistemu, kaj predlagaš ti? Naj zdravstvo izpleni še večji delež BDP
Zdravstvo v sloveniji porabi dejansko manjsi delez BDP kot nemcija, poleg tega so zal cene nekaterih stvari (tuja zdravila, oprema) precej neodvisna od BDP.

Predvsem se je treba pozabavati s tem, kdo placuje nic, ali noro premalo. Recimo penzionisti.

Strani: 1