Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

sopranos sporočil: 11.404
Vsi se lahko strinjamo, da država ne more dopustiti, da se na njenem ozemlju oblikujejo paravojaške enote z orožjem. Ampak zakaj hudiča dopustimo, da se pri nas eni še vedno šemijo v partizane in paradirajo s pravim orožjem in grozijo s pobojem potomcem domobrancev. V viharju napadov Levice na poštene podjetnike, ko se prvič v samostojni Sloveniji zgodi, da podjetniki niso več ostali tiho, ampak so povzdignili glas, čudežno pride zgodba Andreja Šiška in njegovih zamaskiranih pajacev. In sedaj ko so Šiška zaprli se jaz ne počutim bolj varnega in optimističnega, ampak manj varnega in bolj pesimističnega. Zakaj? Ker vidim, da je pri nas policija izredno selektivna in da se spravlja samo na ljudi, ki predstavljajo konkurenco vladajoči kriminalni združbi. In se potem cel aparat države spravi na pravilo finančno in vplivno šibke ljudi. In zaradi tega, ker vem, da Slovenija ni pravna država, niti ni demokratična, si tudi jaz želim, da bi moji otroci šli v tujino in si tam ustvarili varno ter uspešno življenje.