Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 06.09.2018 13:06
[bc123a]
Se eden ki ima ful povedati o trgovinah, v katere v bistvu ne hodi.
Kdo pravi, da v mečkator ne hodim? Niti nisem tega nikjer zapisal. Le za cene kadavrov se ne zanimam, ker jih ne kupujem in ne jem. Aja, tudi v lidl in hofer hodim, in kupujem njihovo eko (in tudi drugo) hrano. Zato ne bodi tako prekleto pameten in ne dajaj neosnovanih sodb.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2732481

Strani: 1

PyotrNovak sporočil: 5.775
Zdrava prehrana. Sem poslušal te pametnjakoviče kako žulijo oreščke etc., pa jih je par izgledalo kot da jih ravnokar odkopali. Stara koža, brez energije, skoz jih zebe....

lisamcdotnet.files.w...twiser.jpg

Na dolgi rok je zdrava lokalna hrana kmečkih prebivalcev. Koliko vas ve, da je na jedilniku miljarderjev iz LA Lakers goveja juhca s čimveč hrustanca. Vsebuje veliko stvari ki jih budalam prodajajo v obliki tablet.
Google: bone broth

Makrobiotika: MNOGO preveč soli in glavna bolezen je rak jeter. Področje je subtropsko in če ne soliš vsega do amena, vse zgnije. TOREJ kaj ima ta dieta skupnega s Slovenijo?

Poleg tega pozivam vsakega vegana da dela skupaj z mano srednje težko fizično delo 8h pri -10C. Pa da vidim heroja zmrznjega brez svinjske masti.

S tem sranjem se lahko igrajo samo ljudje, ki tečejo od ene tople stavbe do druge, vse kurjeno na najmanj 25C in so ponavadi večino zime prehlajeni.

Da ne izpadem preveč zadrt: pazim na prehrano, jem meso po potrebi, zaseko pozimi, poleti najmanj 2x na teden brez mesa, nič žganega na olju, etc. Kje je moj zdravnik, ne vem.
Količino prilagodiš tako da je teža vedno v mejah normale. Sem žilav ko bik, pri 175cm imam 72kg. Sošolec z 110lg pa je že zdavnaj "lekarna na dveh nogah".

PS Pa vsak dan v delavnici cca 7ur neto, dositkrat tudi sobota, včasih nedelja. Tega ne nadomesti nobena telovadnica, tek,.....

Strani: 1