Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[PyotrNovak]
Telepresence Surgery - Google.

Operacije z roboti imajo več prednosti: gibe lahko pomanjšaš v poljubnem razmerju, izbiraš dušenje tresenja rok, sterilnost, verjetno še kaj pozabil. Ze sedaj nenadomestljivi v mikrokirurgiji. Telesno manj utrujajoča dolgotrajna operacija.

Na zemlji je zakasnitev pri dobri povezavi zanemarljiva. Torej tisto prej NI šala.

Svet pač gre v drugo smer kot mi...........
Tam bi nekdo, ki bi naredil tako napako kot tu, živel več desetletij na državne stroške.
Recimo tisoče nepreiskanih vzorcev potencialnih rakavih bolnikov v Celju, pred par leti.
Tukaj pa se se vedno vzdržuje mit o dobrem zdravstvu. Par mojih prijateljev je že pod ruše, zaradi "odličnega" zdravstva. Sepsa pri rutinski operaciji žil, nedignosticiran rak na pljučih "imate astmo", etc.
Preden se še midva odpraviva pod rušo, naj ti povem ŠE tole!

Saj grem s temi primeri že sam sebi na živce, čudilo bi me, če ne bi šel tudi ostalim. :)

Učiteljica fizike v srednji šoli, še pred mnogimi leti, da ne napišem desetletji, ko je obstajalo še komaj kaj več kot ZX spectrum in Comodor64; - in sploh ni bila neumna, lahkomiselna ali pa ozko zaplankana; ravno nasprotno! - je imela (neko svojo) vizijo, kako se bo, če že ne čez 20 let, pa vsaj čes 30, vsa šola preselila na splet, učenci se bodo kar doma učili, vstali, pozajtrkovali, ... se vsedli za računalnik, priklopili na splet in se učili....

Rahlo je, - kako bi se izrazil? - malce mimo pihnila, recimo.... :))

*Če potrebuješ morda še kakšne priprave na rušo, nasvet za zdravo, polno in dolgo življenje, ali kaj podobnega, sem ti na voljo. :) Naj ti nakar ne bo nerodno. :))