Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

robi2107 sporočil: 4.272
Zadnja sprememba: robi2107 06.09.2018 12:51
[bc123a]
A nekomu ki niti pojma nima o kemiji in biologiji bos pa verjel, da je tisto kar "na domacem vrtu pridela" zdravo?

Za velike proizvajalce je jasno da imajo lahko katastrofalno gospodarsko skodo, ce se izkaze, da hrana ni neoporecna. Za malega vrtickarja pa je cisto vseeno ce svojim sosedom krmi opesticidirano hrano...

To je cisto v skladu s skrajno logiko da so korporacije grde in goljufive, mali clovek pa do konca posten.
Nikjer nisem pisal o "malem človeku" na splošno, ampak sem zapisal: Zato sem še vedno 100% prepričan le za hrano, ki pride z domačega vrta ali od poznanih ljudi, ki se gredo kmetijstvo in za katere vemo, da svoje hrane ne polivajo s svinjarijo.

Vem, kaj raste na taščinem vrtu, kje je ta vrt, ali se tam okoli kaj poliva... in to mi je dovolj. Enako lahko trdim za vrt ženine prijateljice, ki vso zelenjavo pridela doma. Za vse drugo pa ne morem biti prepričan, lahko le verjamem (ali pa tudi ne). Ti pa zaradi mene kar verjemi vsem in vsakomur. O (ne)resničnosti trditev proizvajalcev imaš več kot dovolj dokazov, pa počni z njimi, kar hočeš.