Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-180464 sporočil: 4.080
Zadnja sprememba: anon-180464 06.09.2018 12:14
Tudi lastni vrt ni povsem nedolžen, razen morda pri staroselcih, ki na istem kotičku zemlje prebivajo že stoletja.

Moja pravi, da na zgornji strani parcele že ne bo zelenjavnega vrta, ker ima sosed škarpo narejeno iz železniških švelerjev, ki so prepojeni z bohvečim vse.

Poleg tega smo tudi na drugi strani dali urediti okolico (imamo pač novogradnjo). Zemljo so pripeljali z vseh vetrov (poreklo ni znano). Ko sem nekaj sadil in šaril po tisti prsti, me je potem zelo srbela koža, pa nimam znanih alergij. Me kar skrbi, kaj in iz česa je tista prst. Pa tudi drugače so onesnaževalci v neki srednji bližini.

Po drugi strani pa tudi "zanimivo", ker se otroka prehranjujeta z vegansko hrano, ki je pogosto predpripavljena (v šoli, trgovini, ...) in imata občasne probleme z zajedalci. Pa doma higiena ni problematična.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2732462

Strani: 1

bc123a sporočil: 48.253
[kekez]
Po drugi strani pa tudi "zanimivo", ker se otroka prehranjujeta z vegansko hrano, ki je pogosto predpripavljena (v šoli, trgovini, ...) in imata občasne probleme z zajedalci. Pa doma higiena ni problematična.
Otroke imas na veganski dieti? Jezus.
greeny sporočil: 250
[kekez]
Tudi lastni vrt ni povsem nedolžen, razen morda pri staroselcih, ki na istem kotičku zemlje prebivajo že stoletja.

Moja pravi, da na zgornji strani parcele že ne bo zelenjavnega vrta, ker ima sosed škarpo narejeno iz železniških švelerjev, ki so prepojeni z bohvečim vse.

Poleg tega smo tudi na drugi strani dali urediti okolico (imamo pač novogradnjo). Zemljo so pripeljali z vseh vetrov (poreklo ni znano). Ko sem nekaj sadil in šaril po tisti prsti, me je potem zelo srbela koža, pa nimam znanih alergij. Me kar skrbi, kaj in iz česa je tista prst. Pa tudi drugače so onesnaževalci v neki srednji bližini.

Po drugi strani pa tudi "zanimivo", ker se otroka prehranjujeta z vegansko hrano, ki je pogosto predpripavljena (v šoli, trgovini, ...) in imata občasne probleme z zajedalci. Pa doma higiena ni problematična.
Predlog: Na vrtu za eno sezono vrži konopljo (industrijsko), baje je znano, da nase veže težke kovine + uničila bo plevel.
Otroci pa naj še ruknejo en bio/eko česen na teden in tudi zajedalcev ne bo več.
robi2107 sporočil: 4.272
[kekez]
Po drugi strani pa tudi "zanimivo", ker se otroka prehranjujeta z vegansko hrano, ki je pogosto predpripavljena (v šoli, trgovini, ...) in imata občasne probleme z zajedalci. Pa doma higiena ni problematična.
Pa saj zajedalci, če s tem misliš na gliste, nimajo zveze s hrano oz. jo imajo le toliko, kolikor se jo prijema z umazanimi rokami. Tega pa je v šolah veliko. Tudi če so tvoji otroci navajeni, da si pred jedjo umijejo roke, jih to ne bo obvarovalo pred zajedalci, če si tudi drugi otroci ne umijejejo rok. Saj veš, kako gre. Prinesejo šolsko malico v razred, potem pa otroci malo z umazanimi rokami premetavajo tisti kruh v košari, pa si tam.

Strani: 1