Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[robi2107]
Žal je tako, da je tudi pri nas čedalje več nategovanja na celi črti. Zato sem še vedno 100% prepričan le za hrano, ki pride z domačega vrta ali od poznanih ljudi, ki se gredo kmetijstvo in za katere vemo, da svoje hrane ne polivajo s svinjarijo.
Neumnosti. S svinjarijo lahko poliva sosed, pa bos dobil bistveno vec strupov, kot ce pojes hrano iz lidla, ki je proizvedena pod razumnimi (a ne ekstremnimi) standardi.

ja, imam izkusnje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2732459

Strani: 1

robi2107 sporočil: 4.272
[bc123a]
Neumnosti. S svinjarijo lahko poliva sosed, pa bos dobil bistveno vec strupov, kot ce pojes hrano iz lidla, ki je proizvedena pod razumnimi (a ne ekstremnimi) standardi.
Glede na to, koliko je danes nategovanja vsepovsod in na vseh področjih, se meni ne zdi neumnost, če se trditve proizvajalcev bilo česa o neoporečnosti njihovih izdelkov jemlje s kančkom dvoma.
anon-333107 sporočil: 8.271
[bc123a]
> [robi2107]
> Žal je tako, da je tudi pri nas čedalje več nategovanja na celi črti. Zato sem še vedno 100% prepričan le za hrano, ki pride z domačega vrta ali od poznanih ljudi, ki se gredo kmetijstvo in za katere vemo, da svoje hrane ne polivajo s svinjarijo.
Neumnosti. S svinjarijo lahko poliva sosed, pa bos dobil bistveno vec strupov, kot ce pojes hrano iz lidla, ki je proizvedena pod razumnimi (a ne ekstremnimi) standardi.

ja, imam izkusnje.
Kakor LEGENDARNO Bruce v filmu Sončeve Solze odgovori na tole vprašanje:

Vseh možnosti je toliko, da si vseh ne moreš niti predstavlajti....

Strani: 1