Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[FIN-311684]
> [vrac]
> > [bc123a]
> > > [rename]
> > >
> Mi ameriškega sistema zdavstva ne potrebujemo, ker je za nas popolnoma neprimerno. V ZDA pol ljudi ne pride do ustrezne zdravstvne oskrbe in kljub nekajkrat višjemu BDP-ju umirajo prej kot Slovenci.

V Sloveniji bi potrebovali ayurvedski indijski sistem zdravljenja organiziran v ayurvedskih bolnišnicah. Pravzaprav potrebovali bi moderno slovensko ayurvedo, kar pomeni delitev zdravstva na obstoječe zdravstvo ki ga vodijo kuštrini, ki so poklic zdravnika pretvorili v sredstvo za bogatenje po sistemu »denar sledi zdravniku« in ayurvedskih zdravnikov (vaidje), ki želijo razumeti življenje in pacienta in mu pomagati pri zdravljenju.
Blabla. Sem bil v srilanki na obisku v enem taksnem arjuvedskem centru. Saj bi bilo zabavno, ce ne bi bilo tragicno, vodic iz tega centra ki nas je tam vodil okrog je bil ocitno v zadnji fazi terminalne jetrne bolezni (rak? metastaze?), belocnice oci je imel popolnoma rumene. Ja, verjetno se je z arjuvedo "uspesno" ozdravil. Zdaj je verjetno ze pod ruso, lahka mu bodi zemlja.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2732457

Strani: 1

anon-317028 sporočil: 30.415
[bc123a]
> [FIN-311684]
> > [vrac]
> > > [bc123a]
> > > > [rename]
> > > >
> > Mi ameriškega sistema zdavstva ne potrebujemo, ker je za nas popolnoma neprimerno. V ZDA pol ljudi ne pride do ustrezne zdravstvne oskrbe in kljub nekajkrat višjemu BDP-ju umirajo prej kot Slovenci.
>
> V Sloveniji bi potrebovali ayurvedski indijski sistem zdravljenja organiziran v ayurvedskih bolnišnicah. Pravzaprav potrebovali bi moderno slovensko ayurvedo, kar pomeni delitev zdravstva na obstoječe zdravstvo ki ga vodijo kuštrini, ki so poklic zdravnika pretvorili v sredstvo za bogatenje po sistemu »denar sledi zdravniku« in ayurvedskih zdravnikov (vaidje), ki želijo razumeti življenje in pacienta in mu pomagati pri zdravljenju.

Blabla. Sem bil v srilanki na obisku v enem taksnem arjuvedskem centru. Saj bi bilo zabavno, ce ne bi bilo tragicno, vodic iz tega centra ki nas je tam vodil okrog je bil ocitno v zadnji fazi terminalne jetrne bolezni (rak? metastaze?), belocnice oci je imel popolnoma rumene. Ja, verjetno se je z arjuvedo "uspesno" ozdravil. Zdaj je verjetno ze pod ruso, lahka mu bodi zemlja.
Vsi govorijo, razen kuštrinov, ki sledijo denarju in denar sledi njim (ne pacientom), da se mora nekaj spremeniti v zdravstvenem sistemu, ne spremeni pa se nič, le več denarja se zapravi. Če bi vsaj desetino denarja, ki ga porabi zdravstvo porabili za ayurvedsko ali homeopatsko zdravljenje bi Slovenci bili bolj zdravi in bi čakalne vrste bile krajše ter, seveda izgubljenega denarja zaradi bolnišk bi bilo manj. Osebno, zdravil ne jem in ne hodim niti kuštrinom, ki bi jim bil le sredstvo za bogatenje niti tistim, ki so tebe na Cejlonu razočarali. Pijem čaje in druge arcnije od svoje žene, ki prav tako ne hodi zdravniku in ne je tablet. Za vsako bolezen se rožca najde večkrat reče zeliščar Majes, res pa je, da zelišča ali homeopatski razredčeni kravji drek ali izcedek iz opičjega ušesa nič ne pomaga, če se razbiješ na smučišču.
anon-333107 sporočil: 8.271
[bc123a]
Blabla. Sem bil v srilanki na obisku v enem taksnem arjuvedskem centru. Saj bi bilo zabavno, ce ne bi bilo tragicno, vodic iz tega centra ki nas je tam vodil okrog je bil ocitno v zadnji fazi terminalne jetrne bolezni (rak? metastaze?), belocnice oci je imel popolnoma rumene. Ja, verjetno se je z arjuvedo "uspesno" ozdravil. Zdaj je verjetno ze pod ruso, lahka mu bodi zemlja.
Ne razumeš vzhodnjaškega razmišljanja, življenja in filozofije.

NE razumeš in ne verjameš v Karmo.

*Naj te to ne moti in ne ovira in še naprej piši po forumu. :)

Strani: 1