Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-292686 sporočil: 763
Zadnja sprememba: anon-292686 29.08.2018 15:35
[republican]
> [adana]
> Čeprav so stvari jasne ko beli dan, vidim, da si v nedogled mečemo pesek v oči in nočemo videti, da je pač taka večinska volja slovenčkov.
> Nadaljne tarnarje o korupciji, klientelizmu, negativni selekciji, je kot papagajstvo.

Tako. Nima smisla valit krivde na medije in politike... Levi mediji in politiki ne bi imeli nobenih šans, če večina Slovencev ne bi bila levosučna.
Jaz pa mislim, pravzaprav sem prepričan, da večino Slovencev, tudi onih slovencev z malo začetnico :> , sploh ne zanima, oziroma se tega niti ne zavedajo, namreč, kako sučni so sami (in kako sučen vtis dajejo zunanjemu opazovalcu) in kako sučne so stranke, ki jih volijo. Njihova percepcija v tej matriki navideznosti, ali pa navidezni matriki, je čisto drugje, ampak vrhunsko, ponavljam - vrhunsko usmerjana(!).

Se pa popolnoma ne strinjam, kar dejansko in implicitno sledi iz moje zadnje opombe zgoraj, da mediji in politiki (s svojimi politikami) niso krivi za stanje. Ne, brez obojih bi bili vsi prej omenjeni državljani Slovenije z volilno pravico POPOLNOMA izgubljeni. In poraba antidepresivov, med ostalim, bi se še občutneje povečala ...

P.S.: Če kdo slednjega ne verjame, mislim glede pomena medijev in politikov, naj poskusi na primer izklopiti kabelski/internetni TV program (oziroma bolje rečeno TV programiranje) kateremu izmed znancev, bližnjih sorodnikov ali podobnim, malce pred večernimi poročili ob 19. uri. Še bolje - ponovite to trikrat zapored. :-P

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2730832

Strani: 1

anon-184333 sporočil: 4.775
[alpha7b5]
Še bolje - ponovite to trikrat zapored. :-P
Še bolje - preklopite na OrbaNova24tv.

Strani: 1