Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Umrl je ameriški senator John McCain

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.918
[Glavni forum] Tema: Umrl je ameriški senator John McCain
[#2730442] 27.08.18 19:09 · odgovor na: anon-329690 (#2730436)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 27.08.2018 19:13
[sajmonelavesela]
> [najobj]
> > [sajmonelavesela]
> > > [najobj]
> > > > [vickibedi]
> > > > RIP John. Pravi ameriški patriot in vojak do konca. Škoda da on ni predsednik.
> > >
> > > ... OK, razen njegove butaste izjave www.youtube.com/watc...5LyDd4vQPk o McCainu nimam pojma
> > Mogoče iz tega kaj več izveš o njem, če te seveda zanima:
> >
> > www.youtube.com/watc...IjenjANqAk
> ... evo, kot sem rekel, sem včeraj po fuzbalu pogledal naliman posnetek in da je Obama decent person poleg mene in McCaina vejo tudi Švedi, zato pa so mu kar vnaprej dali Nobelovo nagrado za mir ... no, kaj pa bi naj o McCainu iz totega posnetka posebnega izvedel, pa mi boš moral ti povedat, ker razen hecnih volivcev jaz nisem nič takega slišal ...
Meni je pa ta njegov "popravek" nerazgledanih volivcev na lastnem predvolilnem eventu povedal o njem precej več, kot izjava, katere link si ti nalimal.

Seveda je politiku ene velesile najlažje kritizirati drugo velesilo, to vedno prinaša politične točke doma. In seveda avtomatsko, tudi jezo "nasprotnikov" v kritizirani državi. In njihovih "zaveznikov" po svetu. To je izi.

A javno popravljati potencialne volivce (predvsem če so oprani in nerazgledani do amena, kot tista babica, ki je Obamo označila za arabca) na račun svojega nasprotnika na predvolilnem srečanju - respect!
... jebiga, ljudje smo pač različni, ker meni pa je nerazgledan butec nekdo, ki Ruse proglasi za primitivce, ker ruske glasbe www.youtube.com/watc...58D085F875 ni še nikoli slišal ali ruske literature ni še nikoli bral, le da je glede na njegovo funkcijo njegova zarukanost še toliko hujša od zarukanih volivcev na predvolilnem srečanju ...

P.S.: da Američani brez Rusov ne morejo live.finance.si/8937...ne-motorje v Vesolje niti ni pomembno ...