Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

Gustl sporočil: 13.629
[bc123a]
> [Gustl]
> > Ne bo ta avtomatizacija tako izi, ves :)
>
>
> Rim ni bil zgrajen v enem dnevu.
>
>
> ...in kar sem želel povedat z zgornjim...
>
> Ko so postavljali ceste, ki vodijo v Rim, so ugotovili, da ne rabijo tlakovat vsako kozjo stezo in bo Rim še vedno stal.

Jaz sem sicer ful pristas avtomatizacije tam, kjer je moznost napake v komunikaciji, zasloni pri McD so mi ful vsec. Enako tudi online checkini za hotele, itd. Me pa preseneca reakcija plebsa ki pravi "ja vecina ljudi se vedno hoce osebni kontakt".

Gneca pred human-manned counterji v mcdonaldsom je bila se vedno precej vecja kot pred ekrani...
Meni gredo zasloni v MCD na živce, raje nekomu zdrdram pa naj se on ukvarja s tapkanjem po zaslonu.
Po drugi strani mi gre na živce, če ni možnosti online check-ina za letalo in moram na šalter.

In tako 100 ljudi 100 čudi, agregat v kombinaciji s kapitalom za kurjavo bo pa vplival na to, kako hitro bo kaj šlo.

Pri vseh primerih neuspešne implementacije novosti, ki se potem uporabljajo kao kot dokaz, da to je pa itak brez veze, se pa spomnim na nekoga iz tvojega foha:

“I have not failed. I've just found 10,000 ways that won't work.”
Thomas A. Edison

In trenutno je pač veliko denarja na voljo za skurit in je frekvenca teh poizkusov precej velika. Večja od sposobnosti javnosti skonzumirat in prebavit vsaj fail posebej.