Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Turčija – tempirana bomba

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

bc123a sporočil: 48.253
[Glavni forum] Tema: Turčija – tempirana bomba
[#2730328] 27.08.18 08:16 · odgovor na: FIN-379669 (#2730325)
Odgovori   +    10
[]
Erdogan je norec, ker verjame, da je Turčija too big to fail. Eksplozija na robu EU, ki si jo ne EU, ne drugi ne smejo in nočejo privoščiti.

Turčijo je treba v tem trenutku nadzorovati, ne pa ji pomagati na vrat na nos. Le biti previden.
Turcija rabi predvsem en prozahoden, ateisticni drzavni udar, kot jih je redno dozivljala v casu, ko je bila stabilna. In mnozicno ciscenje islamisticne kuge iz oblasti.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2730328

Strani: 1

najobj sporočil: 31.906
[Glavni forum] Tema: Turčija – tempirana bomba
[#2730398] 27.08.18 13:50 · odgovor na: bc123a (#2730328)
Odgovori   +    1
[bc123a]
> []
> Erdogan je norec, ker verjame, da je Turčija too big to fail. Eksplozija na robu EU, ki si jo ne EU, ne drugi ne smejo in nočejo privoščiti.
>
> Turčijo je treba v tem trenutku nadzorovati, ne pa ji pomagati na vrat na nos. Le biti previden.
Turcija rabi predvsem en prozahoden, ateisticni drzavni udar, kot jih je redno dozivljala v casu, ko je bila stabilna. In mnozicno ciscenje islamisticne kuge iz oblasti.
... OK, ampak jaz nisem nič slišal, da bi bil Erdogan verski fanatik ...

P.S.: kot sem pred časom že napisal forum.finance.si/?m=...061&single , mene tota turška zgodba malo preveč spominja na rusko iz časov Krima, pa tudi slovenska iz časov "vi dont nid mani, vi đast nid tajm" ni tako daleč, tako da toti Jim O'Neill fura standardno proameriško propagando, ki se od predsednika organizacije Chatham House in nekdanjaga predsednika Goldman Sachs Asset Managementa ter nekdanjega finančnega ministra Velike Britanije pravzaprav pričakuje ...

Strani: 1