Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Umrl je ameriški senator John McCain

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-61428 sporočil: 4.493
[Glavni forum] Tema: Umrl je ameriški senator John McCain
[#2730311] 26.08.18 19:19 · odgovor na: najobj (#2730297)
Odgovori   +    1
S tem omogocenjem, da se komentira samo kazejo svoje sovrastvo do Amerike in tudi do predsednika Trumpa. Obenem mislim da so storili prav ko niso objavili smrti Zlobca in Capudra in omogocili komentarje.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2730311

Strani: 1

najobj sporočil: 31.909
[Glavni forum] Tema: Umrl je ameriški senator John McCain
[#2730314] 26.08.18 20:08 · odgovor na: anon-61428 (#2730311)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 26.08.2018 20:17
[Inside]
S tem omogocenjem, da se komentira samo kazejo svoje sovrastvo do Amerike in tudi do predsednika Trumpa. Obenem mislim da so storili prav ko niso objavili smrti Zlobca in Capudra in omogocili komentarje.
... OK, tega sicer ne razumem, zakaj bi Financarji z omogočanjem komentiranja članka o smrti McCaina kazali svoje sovraštvo do Trumpa, ampak to niti ni pomembno, ker jaz nisem pisal o totem članku in o možnosti komentiranja Trumpovega komentiranja McCainovega vojnega (ne)herojstva, temveč sem pisal, da članka o smrti Capudra in Zlobca sploh ni bilo in jih zato niti ni bilo mogoče komentirat... khmm, če zdaj pozabim, da do zdaj Gustl ali Črt nista samo enkrat onemogočila komentiranje pod katerimkoli člankom, če so komentarji šli preko meje dobrega (= njunega) okusa ... alzo, če mene kaj vprašaš, to ni glih neki izgovor za sramotno ignorantstvo uredništva Financ ob smrti Capudra in Zlobca, tako da lahko le upam, da bo Frankl raje ostal tiho, če bo tole slučajno prebral ...

P.S.: ne bi se preveč čudil, če bi Financarji onemogočili komentiranje pod totim člankom in pobrisali dosedanje komentarje ...

Strani: 1