Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Umrl je ameriški senator John McCain

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-204390 sporočil: 13.528
[Glavni forum] Tema: Umrl je ameriški senator John McCain
[#2730304] 26.08.18 18:33 · odgovor na: najobj (#2730301)
Odgovori   +    0
[najobj]
> [vickibedi]
> > [najobj]
> > ... Umrl je ameriški senator John McCain ...
> >
> > ... evo, zdaj pa res ne vem, čigava je uredniška politika Financ, če najdejo prostor za smrt enega izmed nekaj stotin ameriških politikov, niti z besedico pa Financarji niso omenili nedavne smrti pomembnih slovenskih intelektualcev in politikov ministra za kulturo v prvi slovenski vladi Andreja Capudra in v času osamostvojitve člana Predsedstva Republike Slovenije Cirila Zlobca, vsekakor pa uredniška politika Financ ni slovenska, pa zdaj sploh ne mislim na njihovo agitiranje za razprodajo vsega slovenskega ...

> Smrt slovenskega pesnika je pač smrt. Kot smrt popa Mila Jovovića (tole je sicer tehno verzija, priporočam pa originano z guslami in temi forami (both will give you the creeps)
> www.youtube.com/watc...6X3aD3ki3s

... čuj, glede na očitni intelektualni potencial, bi tudi ti komot lahko bil ameriški predsednik, če bi imel ameriško državljanstvo ... no, lahko pa kandidiraš za slovenskega, ker ti do Pahorja ne manjka glih dosti ...
Moj intelektualni potencial žal definitivno zadošča za te funkcije. Ampak samo to še ne vem, zakaj ti in tvoji šefi - tovariši še ne zaznate te moje veličine. Jaz namreč bi vas lahko popeljal v višave tega kresa ničevsosti, mislim res bi vzplamteli v neskončnost , kot na Mojster šefu :)
www.youtube.com/watc...JGsFoS0zWw

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2730304

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[Glavni forum] Tema: Umrl je ameriški senator John McCain
[#2730313] 26.08.18 19:54 · odgovor na: anon-204390 (#2730304)
Odgovori   +    0
[vickibedi]
> [najobj]
> > [vickibedi]
> > > [najobj]
> > > ... Umrl je ameriški senator John McCain ...
> > >
> > > ... evo, zdaj pa res ne vem, čigava je uredniška politika Financ, če najdejo prostor za smrt enega izmed nekaj stotin ameriških politikov, niti z besedico pa Financarji niso omenili nedavne smrti pomembnih slovenskih intelektualcev in politikov ministra za kulturo v prvi slovenski vladi Andreja Capudra in v času osamostvojitve člana Predsedstva Republike Slovenije Cirila Zlobca, vsekakor pa uredniška politika Financ ni slovenska, pa zdaj sploh ne mislim na njihovo agitiranje za razprodajo vsega slovenskega ...
> > Smrt slovenskega pesnika je pač smrt. Kot smrt popa Mila Jovovića (tole je sicer tehno verzija, priporočam pa originano z guslami in temi forami (both will give you the creeps)
> > www.youtube.com/watc...6X3aD3ki3s
> ... čuj, glede na očitni intelektualni potencial, bi tudi ti komot lahko bil ameriški predsednik, če bi imel ameriško državljanstvo ... no, lahko pa kandidiraš za slovenskega, ker ti do Pahorja ne manjka glih dosti ...
Moj intelektualni potencial žal definitivno zadošča za te funkcije. Ampak samo to še ne vem, zakaj ti in tvoji šefi - tovariši še ne zaznate te moje veličine. Jaz namreč bi vas lahko popeljal v višave tega kresa ničevsosti, mislim res bi vzplamteli v neskončnost , kot na Mojster šefu :)
www.youtube.com/watc...JGsFoS0zWw
... čuj, nehaj se smešit s takimi, ker bom ne glede na svoje že itak nizke kriterije celo jaz začel dvomiti, da tvoj intelektualni potencial zadošča za funkcijo ameriškega, kaj šele za funkcijo slovenskega predsednika ...

Strani: 1