Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

najobj sporočil: 31.909
[code5]
Hja, eden mojih najljubših pisateljev sci-fi Charles Stross ima dve noveleti združeni pod naslovom Atrocious Archives (in druga od njih, The Concrete Jungle, je za moj okus ena najboljsih scifi novelet vobče); in na stalni razstavi Wellcome Collection (en ful odbit muzej/galerija/knjigarna med postajama Euston Square in Great Portland Street) so imeli ob mojem prvem obisku razstavo Atrocious Medical Instruments.

Hence, intriguing word, if I ever saw one :)
... eh, lahko je svetovljanom biti razgledan, jaz moram biti srečen, če lahko grem čez mejo po kavo, riž in banane ...

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2730046

Strani: 1

code5 sporočil: 664
Nisam ti ja baš svetovljanka, samo honorary Londončanka (moj dragi ima enkrat na dve leti tam oceanografsko konferenco, jaz sem pa travel agent, independent consultant, in zadnjih nekaj let, odkar se njihova firma pocasi potaplja, tudi general sponsor:)))) temu se rece javno-zasebno partnerstvo, hihi :)))))))
anon-476752 sporočil: 484
To pride od kakih TV humorističnih nanizank, verjetno od Seinfelda, kjer so izjemno pretiravali s prodevniki. Drugega po TV ne gledam, sploh slovenskega ne in zato mi v spominu ostanejo njihove besedne zveze.

Strani: 1