Strani: 1

anon-149637 sporočil: 3.223
[#2729666] 23.08.18 06:23
Odgovori   +    6
Glede na to,da so po delčkih izvoljeni in zatem po posebnem postopku zmixani v celoto, ter so svoje sposobnosti ,še bolj nesposobnosti in lenobo, politični "spomeniki in live" že dokazali stavim,da iz vsega ne bo nič.Marsikatera lepota podarjena od narave bo uničena.
najobj sporočil: 31.869
[#2729717] 23.08.18 10:39
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2018 10:40
... Okolje po Šarcu: Kupe odpadkov so pometli pod preprogo ...

... OK, saj razumem Financarje, da za veselje svoje publike serjejo po Šarcu prej, preden je sploh sestavil vlado, vsekakor pa bi se v osnovni šoli lahko naučili slovenskega jezika vsaj toliko, da bi vedeli, kdaj se uporablja pretekli, sedanji in prihodnji čas ...

P.S.: ker so od izvolitve zadnje vlade minila že štiri leta, od vseh ostalih pa še več, sem že malo pozabil, ne spomnim pa se, da bi katerokoli vlado Financarji tako napadli, kot so zdaj napadli bodočo(!) Šarčevo ... alzo, dihajte malo, no ...
anon-149637 sporočil: 3.223
[#2729743] 23.08.18 11:41 · odgovor na: najobj (#2729717)
Odgovori   +    4
[najobj]
... Okolje po Šarcu: Kupe odpadkov so pometli pod preprogo ...

... OK, saj razumem Financarje, da za veselje svoje publike serjejo po Šarcu prej, preden je sploh sestavil vlado, vsekakor pa bi se v osnovni šoli lahko naučili slovenskega jezika vsaj toliko, da bi vedeli, kdaj se uporablja pretekli, sedanji in prihodnji čas ...

P.S.: ker so od izvolitve zadnje vlade minila že štiri leta, od vseh ostalih pa še več, sem že malo pozabil, ne spomnim pa se, da bi katerokoli vlado Financarji tako napadli, kot so zdaj napadli bodočo(!) Šarčevo ... alzo, dihajte malo, no ...
Včasih se malo hecaš,mislim,da tudi tokrat.Vem,da nisi spregledal,da bo bodoča vlada pretekla vlada.Mogoče kakšna dva nova iz ga-ga,ostalo pa....Ja pa sekretarjev ne pozabimo.
najobj sporočil: 31.869
[#2729759] 23.08.18 13:43 · odgovor na: anon-149637 (#2729743)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2018 13:45
[rosom]
> [najobj]
> ... Okolje po Šarcu: Kupe odpadkov so pometli pod preprogo ...
>
> ... OK, saj razumem Financarje, da za veselje svoje publike serjejo po Šarcu prej, preden je sploh sestavil vlado, vsekakor pa bi se v osnovni šoli lahko naučili slovenskega jezika vsaj toliko, da bi vedeli, kdaj se uporablja pretekli, sedanji in prihodnji čas ...
>
> P.S.: ker so od izvolitve zadnje vlade minila že štiri leta, od vseh ostalih pa še več, sem že malo pozabil, ne spomnim pa se, da bi katerokoli vlado Financarji tako napadli, kot so zdaj napadli bodočo(!) Šarčevo ... alzo, dihajte malo, no ...
Včasih se malo hecaš,mislim,da tudi tokrat.Vem,da nisi spregledal,da bo bodoča vlada pretekla vlada.Mogoče kakšna dva nova iz ga-ga,ostalo pa....Ja pa sekretarjev ne pozabimo.
... ja, vsaka vlada kjerkoli po svetu je najprej bodoča, potem pa tudi pretekla in vmes nekaj cajta sedanja ... evo, in da mi ne boš očital, da nisem demokrat, ti zdaj lahko sam izbereš, kaj je Šarčeva vlada naredila danes, ker namreč jaz v Financah o njej berem danes ...

P.S.: ne vem, če si spregledal, ampak jaz ne pišem o članih bodoče Šarčeve vlade, ampak pišem o Financah, ki po vladi serjejo, ko je sploh še ni ...
BorutHocevar sporočil: 1.534
[#2729765] 23.08.18 13:57 · odgovor na: najobj (#2729759)
Odgovori   +    1
[najobj]
P.S.: ne vem, če si spregledal, ampak jaz ne pišem o članih bodoče Šarčeve vlade, ampak pišem o Financah, ki po vladi serjejo, ko je sploh še ni ...
Bodiva natančna. Pri mojih prispevkih, torej o okoljskem in energetskem delu koalicijske pogodbe, nisem "sral po vladi", ampak sem se ukvarjal s koalicijsko pogodbo. Kaj naj čakam sto dni po ustoličenju vlade in potem kritiziram koalicijsko pogodbo?

Ne govorim o "sranju" ampak o predmetu obravnave. In nenazadnje, tudi z nemško koalicijsko pogodbo sem se ukvarjal, še preden je bila nemška vlada sestavljena.
oe.finance.si/886443...as-to-tice
najobj sporočil: 31.869
[#2729767] 23.08.18 14:07 · odgovor na: BorutHocevar (#2729765)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2018 14:08
[hocevarb]
> [najobj]
> P.S.: ne vem, če si spregledal, ampak jaz ne pišem o članih bodoče Šarčeve vlade, ampak pišem o Financah, ki po vladi serjejo, ko je sploh še ni ...
Bodiva natančna. Pri mojih prispevkih, torej o okoljskem in energetskem delu koalicijske pogodbe, nisem "sral po vladi", ampak sem se ukvarjal s koalicijsko pogodbo. Kaj naj čakam sto dni po ustoličenju vlade in potem kritiziram koalicijsko pogodbo?

Ne govorim o "sranju" ampak o predmetu obravnave. In nenazadnje, tudi z nemško koalicijsko pogodbo sem se ukvarjal, še preden je bila nemška vlada sestavljena.
oe.finance.si/886443...as-to-tice
... OK, če naj bova natančna, zdaj še preberi naslov članka in mi povej, v katerem času pišeš ... khmm, ker mene so pri slovenščini v osnovni šoli naučili, da "so" uporabiš za tisto, kar se je že zgodilo in ne za tisto, kar misliš, da se bo zgodilo ...

P.S.: ne se jezit, ker sem se "spravil" na tvoj članek, ker bi se enako lahko na kateregakoli izmed množice "kritičnih" člankov na Financah, ampak tvoj je najkrajši in sem ga prebral, jebiga ...
BorutHocevar sporočil: 1.534
[#2729768] 23.08.18 14:09 · odgovor na: najobj (#2729767)
Odgovori   +    0
[najobj]
... OK, če naj bova natančna, zdaj še preberi naslov članka in mi povej, v katerem času pišeš ... khmm, ker mene so pri slovenščini v osnovni šoli naučili, da "so" uporabiš za tisto, kar se je že zgodilo in ne za tisto, kar misliš, da se bo zgodilo ...
Pišem v pretekliku, ker je predmet mojega pisanja osnutek koalicijske pogodbe, ki je že sestavljen. Ne pišem o vladi, ker je še ni.
P.S.: ne se jezit, ker sem se "spravil" na tvoj članek, ker bi se enako lahko na kateregakoli izmed množice, ampak tvoj je najkrajši in sem ga prebral ...
Sploh se ne jezim, ampak zabavam :-)
najobj sporočil: 31.869
[#2729769] 23.08.18 14:15 · odgovor na: BorutHocevar (#2729768)
Odgovori   +    1
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2018 14:19
[hocevarb]
> [najobj]
> ... OK, če naj bova natančna, zdaj še preberi naslov članka in mi povej, v katerem času pišeš ... khmm, ker mene so pri slovenščini v osnovni šoli naučili, da "so" uporabiš za tisto, kar se je že zgodilo in ne za tisto, kar misliš, da se bo zgodilo ...
Pišem v pretekliku, ker je predmet mojega pisanja osnutek koalicijske pogodbe, ki je že sestavljen. Ne pišem o vladi, ker je še ni.

> P.S.: ne se jezit, ker sem se "spravil" na tvoj članek, ker bi se enako lahko na kateregakoli izmed množice, ampak tvoj je najkrajši in sem ga prebral ...

Sploh se ne jezim, ampak zabavam :-)
... alzo, ti čisto zares verjameš, da bo vlada Marjana Šarca uresničila vse, kar je (bo) obljubila ... eh, jebiga ...
BorutHocevar sporočil: 1.534
[#2729771] 23.08.18 14:28 · odgovor na: najobj (#2729769)
Odgovori   +    1
[najobj]
... alzo, ti čisto zares verjameš, da bo vlada Marjana Šarca uresničila vse, kar je obljubila ... eh, jebiga ...
Saj se v tem trenutku sploh ne gre za to. Poglejva, zakaj je zanimiv okoljski del koalicijske pogodbe. Pustiva domišljiji prosto pot.

1.Iz izbire tematik in tudi načina pisanja lahko sklepamo, da je blizu mlajšim okoljevarstvenikom. Ne bom našteval konkretnih organizacij, ker ne vem, katere so morebiti imele kaj pri tem. Če sploh so.

2.Okoljski resor bo predvidoma pripadel SMC. Neuradno sta kandidata za vodenje resorja Gašperšič in Leben. Ugibajva naprej. Bi Lebenu pripisal takšno izbiro tematik in takšno izrazoslovje? Jaz mu ne bi.

3.Bi pripisal takšen tekst Gašperšiču? Ja. Vendar ne sklepam, da je on avtor pač pa, da je pisanje prepustil komu drugemu. Kdo v SMC je imel podobne poglede na okolje? Da bo bolj zabavno, poskusite najprej odgovoriti vi.
najobj sporočil: 31.869
[#2729822] 23.08.18 16:58 · odgovor na: BorutHocevar (#2729771)
Odgovori   +    0
[hocevarb]
> [najobj]
> ... alzo, ti čisto zares verjameš, da bo vlada Marjana Šarca uresničila vse, kar je obljubila ... eh, jebiga ...
Saj se v tem trenutku sploh ne gre za to. Poglejva, zakaj je zanimiv okoljski del koalicijske pogodbe. Pustiva domišljiji prosto pot.

1.Iz izbire tematik in tudi načina pisanja lahko sklepamo, da je blizu mlajšim okoljevarstvenikom. Ne bom našteval konkretnih organizacij, ker ne vem, katere so morebiti imele kaj pri tem. Če sploh so.

2.Okoljski resor bo predvidoma pripadel SMC. Neuradno sta kandidata za vodenje resorja Gašperšič in Leben. Ugibajva naprej. Bi Lebenu pripisal takšno izbiro tematik in takšno izrazoslovje? Jaz mu ne bi.

3.Bi pripisal takšen tekst Gašperšiču? Ja. Vendar ne sklepam, da je on avtor pač pa, da je pisanje prepustil komu drugemu. Kdo v SMC je imel podobne poglede na okolje? Da bo bolj zabavno, poskusite najprej odgovoriti vi.
... čuj, kaj naj mi odgovorimo, jaz sem sam in ne me mučit s takimi vprašanji, ker to sploh ni zabavno ...

P.S.: programov strank ne bi bral, če bi od tega bilo odvisno moje življenje, kaj šele zdaj, ko mi je vseeno, kaj kdo kam napiše, ker itak nič od napisanega ne uresniči ... alzo, look on the bright side, če je program slab, je v bistvu dober, ker se ne bo uresničil ...
BorutHocevar sporočil: 1.534
[#2729824] 23.08.18 17:01 · odgovor na: najobj (#2729822)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, kaj naj mi odgovorimo, jaz sem sam in ne me mučit s takimi vprašanji, ker to sploh ni zabavno ...

P.S.: programov strank ne bi bral, če bi od tega bilo odvisno moje življenje, kaj šele zdaj, ko mi je vseeno, kaj kdo kam napiše, ker itak nič od napisanega ne uresniči ... alzo, look on the bright side, če je program slab, je v bistvu dober, ker se ne bo uresničil ...
Saj vam za odgovor ni treba brati programov strank. Zadošča branje mojih člankov. :-)
najobj sporočil: 31.869
[#2729830] 23.08.18 17:30 · odgovor na: BorutHocevar (#2729824)
Odgovori   +    0
Zadnja sprememba: najobj 23.08.2018 17:30
[hocevarb]
> [najobj]
> ... čuj, kaj naj mi odgovorimo, jaz sem sam in ne me mučit s takimi vprašanji, ker to sploh ni zabavno ...
>
> P.S.: programov strank ne bi bral, če bi od tega bilo odvisno moje življenje, kaj šele zdaj, ko mi je vseeno, kaj kdo kam napiše, ker itak nič od napisanega ne uresniči ... alzo, look on the bright side, če je program slab, je v bistvu dober, ker se ne bo uresničil ...
Saj vam za odgovor ni treba brati programov strank. Zadošča branje mojih člankov. :-)
... čuj, kaj ti bi res rad, da še tvojih člankov ne bi več bral ? ...
BorutHocevar sporočil: 1.534
[#2729834] 23.08.18 17:50 · odgovor na: najobj (#2729830)
Odgovori   +    0
[najobj]
... čuj, kaj ti bi res rad, da še tvojih člankov ne bi več bral ? ...
Seveda ne. Malce sem se pohecal. Ne bi smelo škoditi :-)

Strani: 1