Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-333107 sporočil: 8.271
[spiderman]
> []
> Še zmeraj mi nisi povedal, zakaj država, ki ima na stotine mlrd eur nafte v zalogah in vrtinah, ne more samo z nafto vse skupaj financirati.
>
> Matematika je na njihovi strani, lačnih res ne bi smelo biti.. razen če jim Trump (še bolj kot Iranu in Libiji) ne dovoli prodajati nafte. Morda je tu keč, si pomislil?
Oprosti, koliko si star-a? 12?
.
Se mi zdi, da je proizvodnja nafte upadla za 50% - ne znajo delati, bo itak vlada dala denar... ...pa sej menda veš, kako je to v socializmu?? Se ne splača delat, mi smo "vaši", dajte nam denar, stanovanja, hrano.. ...to nam vendar PRIPADA!!!
Trgovine so prazne, za "našiste" se še kaj najde. Kdo je kriv? Kapitelizem, neoliberalizem, nizka cena nafte, Trump, Janša, Možina... ...kdor hočeš!!
Zveni znano?
Pridejo take; poimenujmo jih: KRITIČNE Točke, ko se zadeve obrnejo na Glavo, ... potem tako zadeve laufajo in furajo, :) odkler ne pride spet do (take) kritične točke, ... ko se ponovno postavijo na Glavo, (ali pa na noge, če ti je ljubše :)) ... To je ena taka Naravna Zakonitost, ... pravzaprav je kar NARAVNI ZAKON, ampak to že pelje na področje Fizike, .... tako da ne bi na dolgo in široko pesnil, menda ne spada v ta financ.forum :))