Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
Ah, moz ki dela iz podatkov Moebiusove skulpture.
Sicer logika malo trpi, toda za umetnost je treba potrpeti.

Tole so seveda cisto nepotrebni podatki:

news.thomasnet.com/

Hello again. This week we’re going to take a look at sourcing for Machining-related services by users on Thomasnet.com. Our data shows that sourcing activity for CNC Machining was higher this past week than in any previous week on our platform. This sourcing uptick aligns with what continues to be a booming manufacturing sector, which added 37,000 jobs in July. Over the past year, U.S. manufacturing has added 327,000 jobs, which is the most of any 12-month period since 1995.

Kaj bo spet novih papirckov. Kajne?

Saj res, daj mi prosim poisci primerljive podatke iz rusije, ti ki se bolj spoznas na levo stran, prosim.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2728288

Strani: 1

najobj sporočil: 31.870
[PyotrNovak]
Ah, moz ki dela iz podatkov Moebiusove skulpture.
Sicer logika malo trpi, toda za umetnost je treba potrpeti.

Tole so seveda cisto nepotrebni podatki:

news.thomasnet.com/

Hello again. This week we’re going to take a look at sourcing for Machining-related services by users on Thomasnet.com. Our data shows that sourcing activity for CNC Machining was higher this past week than in any previous week on our platform. This sourcing uptick aligns with what continues to be a booming manufacturing sector, which added 37,000 jobs in July. Over the past year, U.S. manufacturing has added 327,000 jobs, which is the most of any 12-month period since 1995.

Kaj bo spet novih papirckov. Kajne?

Saj res, daj mi prosim poisci primerljive podatke iz rusije, ti ki se bolj spoznas na levo stran, prosim.
... eh, pa saj sem lepo napisal, da Ronaldo nima za burek, ker je Messi levičar ...

P.S.: saj se ne bi javil, ampak ti si res nekaj posebnega, ker še nisem videl nekoga, ki bi na BDP gledal enako kot na fuzbal in bi navijal za najboljšega (= najvišji BDP) tako strastno kot ti ... aja, dobrega starega Alana si pozabil komentirat, ker sem namreč Alana nalimal zaradi njegove enostavne in prostodušne razlage bistva uspeha Amerike ...

Strani: 1