Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

anon-292686 sporočil: 763
Zadnja sprememba: anon-292686 14.08.2018 10:10
[PyotrNovak]
Če bi znal PRAVILNO videti, da je imel na TV soocenju v studiju vecino panelov s svojo sliko, bi bilo presenecenje IZKLJUCENO.

Vprasanje: kolikokrat lahko nategnes butalca
Odgovor: kolikokrat se ti da.


Od teh volitev dalje je nasa pot jasno zacrtana, pa ne bo nikomur vsec.
Lahko bi se sicer strinjal s teboj pri zadnjem stavku, vendar vseeno upam, da ne bo tako(!). :-) Vsekakor pa to ni moja želja in verjamem, da tudi tvoja ne. (Pravzaprav drugače ne more biti, kot da se bo pot spet obrnila. Vprašanje je le, v kakšnem agregatnem stanju bo "tvarina" v tistem trenutku, če malce zafilozofiram ...) Na primer, leta 1991 sta bili najbolj opazni in izraženi lastnosti "tvarine" (ali morda ene izmed njenih sestavin) (iskrena) naivnost in (pristna) vzhičenost. Bomo videli, katere lastnosti se bodo izrazile ob naslednjem sklenjenem krogu povratne zanke in ali bodo pogoji za ohranitev povratne zanke še vedno obstajali ...

Mimogrede, zakaj sem prej napisal upam v kurzivi? Pred kratkim sem nekje prebral en super komentar, ali morda citat, glede upanja (kakšnegakoli že, lahko recimo tudi verskega), ki ni bil ravno v prid tej dejavnosti, namreč upanju (če ga spet najdem, ga ob priložnosti zagotovo objavim). Čeprav, če upanje povežemo z "ezoteriko" in spiritualnostjo, s čimer seveda ni nič narobe, in nadalje s "teorijo in prakso" vpliva realma (pozitivnih, negativnih, whatever like) misli na realm naše stvarnosti, potem je vsaj s tega vidika omenjeni izgubljeni komentar ali citat vsekakor krivičen, če ne celo brezpredmeten.