Izbrani forum: Glavni forum

Izbrana tema: članek Iran ne načrtuje srečanj z ZDA

Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

PyotrNovak sporočil: 5.775
[Glavni forum] Tema: Iran ne načrtuje srečanj z ZDA
[#2727971] 12.08.18 12:39 · odgovor na: Micare (#2727935)
Odgovori   +    0
Izjava iranskega top inzenirja, zaposlenega v top US firmah; spraseval je po mojih izdelkih.

"Praznujem DVA rojstna dneva: Prvega ko sem se rodil in Drugega ko sem dobil US drzavljanstvo".

Tako tam, kot tudi tu, zabite mase vzdrzujejo nor rezim na oblasti. Sem bil tam se pred revolucijo: hitro razvijajoca drzava , na poti v blagostanje. Sedaj pa ze desetletja fanatiki povzrocajo nenehno krizo in teror.

Neposredni odgovori na sporočilo št. 2727971

Strani: 1

Micare sporočil: 1.582
[Glavni forum] Tema: Iran ne načrtuje srečanj z ZDA
[#2728039] 13.08.18 02:14 · odgovor na: PyotrNovak (#2727971)
Odgovori   +    0
Inteligenten človek rabi materialne pogoje, sredstva in čas, da ustvari. V ZDA je že od nekda, da take rabijo. Nagradijo, da lahko ima služkinjo, varuško ...in dajo laboratorij, reskirajo denar, odobrijo program in iskorstjo človeka, še za izbraževalne namene. Imajo računico. Taki so vir idej, inovacij, znanja in napredka. Pri nas se podpisujejo tudi na cekret papir, da dobijo točke za napredovanje. Koristi je bolj malo. Vsaj ni nikoli objavljno, da so kaj zaslužili. Sistem je tako slabo postavljen. Vendar bo bolje. Že diši. Letos je porabljenih že 15% evropskih sredstev po razpisih prilagojenimi našim razmeram. Vladni strokovnjaki na terenu preverjajo, če podjetja in ustanove izponjujejo pogoje, jim izdelujejo projekte in vse vse dokumente potrebne z pridobitev sredstev. Ker so strokovnjaki, državni servis in delajo v javno korist. Si pa prizadevajo za uspeh. V primeru, da ne bo izkriščenih 80% evropskh sredstev bodo, vse v skladu z zakonom, ker je nujno potrebno šteti promt, popisati smreke, hraste in drugo drevje, premeščeni na teren. Zahtevna delovna mesta pa bodo začasno (po pogodbi, kot vojaki) zasedli zagnani, mladi in izobraženi kadri.

V Iranu je relativni mir, ogromni človeški in drugi potenciali, a politika ne zna izvajati politike.Tako, kot pri nas. Sicer njihova demokracija ni primerljiva s sodobno demokracijo v Iraku, a je to stvar kulture, tradicije in načrtnega vzgajanja politikov. Tako, kot sodnikov, zdravnikov, inžinirjev ...Tudi nogmetašev.

Strani: 1