Prikaz samo enega sporočila - znotraj teme...

simona2 sporočil: 2.201
Zadnja sprememba: simona2 09.08.2018 15:52
Spoštovani,

1. koliko je s Sikoškom delal moj mož - s tem, da jaz v resnici nimam moža - ne vem, jaz nisem; predvidevam pa, da je veliko delal z njim;
2. prikrito objavljanje je bistroumni nesmisel, ko je javno objavljeno, ni prikrito - lahko se tudi ne bi podpisala, pa potem ne vem, kako bi to šteli, v prid ali v slabo, niti ne vem, kako štejete to, da sem podpisana, ampak nimam razloga, da bi kaj prikrivala; niti ne interesa, da bi koga preferirala..
3. po mojem mnenju je drugače, opozorili smo na razliko med javnim zaupanjem, na kar se sklicuje ministrstvo pri razrešitvi, in med zaupanjem strank, ki ga poudarja Sikošek - to ni eno in isto in mislim, da je prav, da ljude to vedo; tudi, če je drlo tja milijon ljudi, ne pomeni, da je po zakonu vreden zaupanja - so mu pa ljudje očitno zaupali;
4. podatke o prihodkih notarjev smo objavljali vsako leto - letos bodo zagotovo še bolj odmevni;
5. o tem, ali je razrešitev krivična ali na - sploh ni besede, kaj šele sodbe;
6. informacije o "krivicah", za katere veste in ki jih omenjate, pa o njih ne pišemo - lahko sporočite komurkoli od mojih kolegov. Potem bomo presodili, za kaj gre.

Lep pozdrav. ST